گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3018
تاریخ :1397/05/11 ساعت 11:00:42
تعداد بازدید: 262
سياسي ترين روز تغيير استانداري هرمزگان رقم خورد؛ 10 حکم سياسي استاندار در يک روز
email pdf word plus minus reset color
استان هرمزگان با گذشت نزديک به يازده ماه از حضور فريدون همتي در قامت استاندار هرمزگان بزرگترين تغيير را در حوزه زير مجموعه استانداري هرمزگان را به خود ديد تا تيم جديد در آستانه يک سالگي دولت دوازدهم بتواند در حوزه سياسي فعاليت خود را آغاز کند.

عکس اصلی خبر

به گزارش نداي هرمزگان، از زمان مديريت فريدون همتي انتظارات براي تغيير برخي مديران بيشتر شد اما همتي در آن زمان اعلام کرد که دست به تغييرات فوري نمي زند و پس از بررسي عملکردها اقدام به تغيير مديران و بويژه فرمانداران خواهد کرد. وي در آن زمان، مهلت شش ماهه نيز براي بررسي عملکردها و تغييرات احتمالي نيز تعيين کرد.

اگرچه تا پايان سال گذشته آنگونه که انتظار مي رفت تغييراتي در سطح مديران بويژه در حوزه استانداري و فرمانداران صورت نگرفت بطوري که بعضا به اعلام رضايت استاندار از عملکردها تعبير شد.

در جلسات مختلف نيز استاندار هرمزگان به صورت تلويحي به نقش نمايندگان نيز در تغييرات اشاره کرد که براي جلوگيري از برخي چالش ها مي بايست نظر نمايندگان را نيز در انتصابات مد نظر قرار داد.

در اين مدت استانداري هرمزگان تغييراتي را به خود ديد که از جمله آن مي توان به تغيير در معاونت اقتصادي استانداري اشاره کرد. اما در انتصابات جديد بزرگترين تغييري که مي توان از سوي استاندار هرمزگان به آن اشاره کرد، جابجايي يا تغيير فرمانداران و در راس آن مديركل سياسي، انتخابات و تقسيمات كشوري استانداري هرمزگان است. در يکي از اين تغييرات، استاندار هرمزگان يکي از فعالان تاثيرگذار سياسي استان هرمزگان را به عنوان مديركل سياسي، انتخابات و تقسيمات كشوري استانداري هرمزگان منصوب کرد. در روند اين تغييرات، فريدون همتي استاندار هرمزگان، احمد نفيسي را به عنوان مديرکل سياسي و انتخابات استانداري هرمزگان را منصوب کرد. احمد نفيسي علاوه بر فعاليت هاي سياسي، سابقه مشاوري استاندار، عضو هيات مديره منطقه آزاد کيش، رئيس سازمان ملي جوانان استان و... در کارنامه خود دارد.

در پي اين تغيير فرمانداران برخي شهرستان هاي استان نيز دچار تغيير شدند. در پي اين تغييرات محمد احمدي به جاي نخعي سرپرست فرمانداري شهرستان ميناب شد. وي پيش از اين فرماندار شهرستان جاسک بود. محمد رادمهر هم بجاي محمد احمدي سرپرست فرمانداري شهرستان جاسک شد. رادمهر تا قبل از اين حکم، فرماندار شهرستان پارسيان بود. استاندار هرمزگان همچنين عباس ميرزاد را به جاي رادمهر به عنوان سرپرست فرمانداري شهرستان پارسيان منصوب کرد. از سوي ديگر عبدالله پرتابيان با حکم استاندار هرمزگان به سمت سرپرست فرمانداري شهرستان سيريک منصوب شد. وي پيش از اين فرماندار بستک بود. با رفتن پرتابيان به فرمانداري سيريک، استاندار هرمزگان با صدور حکمي اکبر احمدي دولخاني را به سمت سرپرست فرمانداري شهرستان بستک منصوب کرد. همچنين استاندار با صدور حکمي رضا پوربابايي را به سمت سرپرست فرمانداري شهرستان ابوموسي منصوب کرد. در حکمي ديگر استاندار هرمزگان، سيد مجدالدين حسيني را به سمت سرپرست بخشداري هرمز از توابع شهرستان قشم منصوب کرد.

علاوه بر فرمانداران و بخشداران، استاندار هرمزگان يک مشاور و دو مديرکل ديگر اين حوزه را منصوب کرد. در احکامي که استاندار هرمزگان صادر کرده، دکتر رضا کمالي زرکاني به عنوان مديرکل روابط عمومي استانداري هرمزگان منصوب کرد.

وي همچنين با صدور حکمي محسن زينلي تختي را به سمت سرپرست اداره کل پدافند غيرعامل استانداري هرمزگان منصوب کرد. زينلي پيش از اين مديرکل کتابخانه هاي استان هرمزگان بود.

فريدون همتي در حکمي ديگر عبدالحميد سعديني را به سمت مشاور استاندار در پيگيري امورات توسعه سواحل مکران منصوب کرد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3018
تاریخ :1397/05/11 ساعت 11:00:42
تعداد بازدید: 262
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی