گروه: شهرستان
شماره روزنامه:2938
تاریخ :1396/11/23 ساعت 11:01:50
تعداد بازدید: 22
به مناسبت ایام الله دهه فجر : سد سنگی ملاتی در کهورستان بندرخمیر افتتاح شد
email pdf word plus minus reset color
داریوش قانعی رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری از افتتاح سازه آبخیزداری سنگی ملاتی کهورستان از توابع شهرستان بندرخمیر با حضور محمد ملایی فرماندار شهرستان ، مهندس ناصری رییس جهاد کشاورزی و جمعی از مسئولین ادارات شهرستان خمیر در هفتمین روز از دهه مبارک فجر خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان ؛ مهندس قانعی گفت : شروع کار این سد از آذرماه سال جاری آغاز و در طول 90 روز مراحل ساخت آن کامل شده است. وی افزود : هزینه این طرح یک میلیارد و چهارصد میلیون ریال بوده که از اعتبارات دولتی اداره کل در بخش آبخیزداری برای احداث آن تامین شده است .

قانعی گفت : این سد با طول تاج 26 متر و ظرفیت 220000 متر مکعب ذخیره آب در سال ، با هدف کنترل سیلاب و جلوگیری از خسارت به اراضی ملی و کشاورزی پایین دست و تقویت سفره های آب زیرزمینی احداث شده است .

ملایی فرماندار شهرستان نیز ضمن تقدیر و تشکر از پرسنل و نیروهای عملیاتی این طرح به فواید احداث اینگونه سازه ها در منطقه اشاره نموده و توجه به امر خشکسالی و کمبود آب را امری ضرروی دانست .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 2938
تاریخ :1396/11/23 ساعت 11:01:50
تعداد بازدید: 22
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی