گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:2935
تاریخ :1396/11/18 ساعت 08:32:03
تعداد بازدید: 89
مدیر اداره برق هرمز حضور فیزیکی در جزیره ندارد
email pdf word plus minus reset color
بخشدار هرمز با انتقاد از عملکرد برخی مدیران کم کار گفت: مدیر اداره برق هرمز حضور فیزیکی در این بخش ندارد و از مدیرعامل شرکت توزیع برق استان خواستاریم مدیر لایق و درد شناسی منصوب کند.

عکس اصلی خبر

رضا میرحسینی بیان داشت: طی چهل سال از عمر این انقلاب کارهای بسیار ارزنده ای در این جزیره اجرایی شده است و اکنون هم در جهت آبادانی جزیره هرمز از سوی دولت و ستاد اجرایی فرمان امام تفاهم نامه ای به مبلغ ۳هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال منعقد شد که در توسعه و آبادانی این جزیره کمک شایانی خواهد کرد .

نماینده عالی دولت در هرمز با انتقاد از عملکرد برخی از دستگاه های اجرایی در هرمز گفت: مدیر اداره برق جزیره هرمز حضور فیزیکی در این بخش ندارد و از مدیر عامل شرکت توزیع برق استان خواستاریم مدیر لایق و درد شناسی به مدیریت این اداره گماشته و با مدیران کم کار برخورد بشود .

بخشدار هرمز با اشاره به رشادت های شهدای جزیره هرمز بیان داشت: به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی هجدهمین یادواره سردار شهید موسی درویشی و ۳۷شهید جزیره هرمز با جضور مردم شهید پرور و ولایت مدار هرمز با سخنرانی سردار پاسدار تنگسیری و با مداحی مداح اهل بیت حاج رضا نبوی برگزار می شود .

میرحسینی در پایان مسیر و ساعت راهپیمایی روز ۲۲ بهمن اعلام و بیان داشت : مسیر راهپیمایی در این جزیره از میدان شهدای به سمت مسجد جامع هرمز ساعت ۱۰صبح برگزار می شود .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 2935
تاریخ :1396/11/18 ساعت 08:32:03
تعداد بازدید: 89
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی