گروه: شهرستان
شماره روزنامه:2960
تاریخ :1397/01/27 ساعت 09:33:39
تعداد بازدید: 26
باند قاچاقچیان خارجی سوخت در مرزهای آبی هرمزگان دستگیر شدند
email pdf word plus minus reset color
فرمانده مرزبانی هرمزگان از شناسایی و انهدام یک باند از قاچاقچیان خارجی سوخت و کشف محموله های سوختی قاچاق در مرزهای آبی هرمزگان خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش  مرزبانی هرمزگان، علی اصغر خرم روی بیان داشت: در اجرای فرامین مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و تدابیر فرمانده مرزبانی ناجا و با توجه به پیامدهای مخرب و تاثیرگذار پدیده قاچاق بر اقتصاد کشور،برخورد قاطع با باندها و شبکه های سازمان یافته قاچاق کالا و ارز به صورت ویژه در دستور کار این فرماندهی قرار گرفت .

این مقام انتظامی از کشف محموله سوخت قاچاق و انهدام یک باند از قاچاقچیان خارجی سوخت در استان خبر داد و افزود:در این راستا با انجام اقدامات اطلاعاتی،مراقبت های ویژه و با تلاش های شبانه روزی و فعالیت بی وقفه مرزبانان شهرستان قشم یک باند از قاچاقچیان سوخت که به صورت کلان اقدام به قاچاق می کردند را شناسایی و تحت نظر اطلاعاتی قرار دادند .

فرمانده مرزبانی هرمزگان افزود: با اقدام به موقع مرزبانان شهرستان قشم و دریک عملیات سریع و غافلگیرانه محموله های سوخت قاچاق در سواحل آب های قشم شناسایی و توقیف شد .

خرم روی بیان داشت: در این عملیات دو فروند شناور نفت کش خارجی توقیف و ۲۰۰ هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل به ارزش ۸۴میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال نیز کشف شد .

فرمانده مرزبانی هرمزگان خاطرنشان کرد: در این رابطه ۲۳ نفر متهم تبعه کشور هندوستان دستگیر و اقدامات قانونی از طریق مراجع قضائی به صورت ویژه در حال پیگیری است .

وی با اشاره به برشمردن خسارات جبران ناپذیر قاچاق برپیکره اقتصادی و اجتماعی جامعه خاطرنشان کرد: دریابانی هرمزگان با عزم جدی خود برای مبارزه با پدیده سازمان یافته قاچاق، اجازه هیچگونه فعالیت سودجویانه را در مناطق ساحلی و دریایی استان هرمزگان را نخواهد داد .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 2960
تاریخ :1397/01/27 ساعت 09:33:39
تعداد بازدید: 26
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی