گروه: شهرستان
شماره روزنامه:3062
تاریخ :1397/07/18 ساعت 09:02:22
تعداد بازدید: 14
بهترين راه مقابله با اعتياد پيشگري است
email pdf word plus minus reset color
مهندس رضا پورباباي در نشست کميسيون مبارزه با مواد مخدر با بيان اينکه زمينه بسيار عديده اي از مشکلات و مسائل اجتماعي، اعتياد مي باشد، گفت: جاي تاسف است که امروزه مصرف مواد مخدر بين جوانان و نوجوان رواج پيدا کرده است و اين فاجعه اي براي جامعه مي باشد که بايد براي اين معظل چاره انديشي کرد. مهندس پور بابايي بر پيشگيري و آگاه سازي جوانان با پديده شوم اعتياد تاکيد کرد.

عکس اصلی خبر

وي خاطر نشان کرد: خانواده و والدين نخستين نهاد اجتماعي مي باشند که نقش بسزايي بر رشد و تکامل شخصيت فرزندان دارند. نماينده عالي دولت در شهرستان ابوموسي بر برنامه ريزي دستگاه هاي مرتبط در خصوص اعتياد به صورت برنامه هاي کوتاه مدت، ميان مدت و بلند مدت ضمن آگاه سازي شهروندان جزيره ابوموسي نسبت به مبارزه با اين پديده شوم تاکيد کرد و انجام اين مهم را ضروري و الزامي برشمرد.  مهندس پوربابايي عنوان کرد: بايد کلاسهاي آموزشي و مشاوره جهت بهبود زندگي افراد اعتياد در چندين مرحله دوره برگزار شود.

وي خاطر نشان کرد: بايد از ظرفيت اساتيد و کارشناسان خبره استان نيز استفاده بهينه برد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 3062
تاریخ :1397/07/18 ساعت 09:02:22
تعداد بازدید: 14
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی