گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:2992
تاریخ :1397/03/20 ساعت 09:50:42
تعداد بازدید: 62
زيرساخت ها در بنادر غرب هرمزگان براي سرمايه گذاران فراهم است
email pdf word plus minus reset color
مدیر اداره بنادر و دریانوردی لنگه مجموعه بنادر غرب هرمزگان را کانون ثقل تجارت دریایی در منطقه خلیج فارس دانست و از آمادگی این مجموعه برای حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی در زمینه گردشگری دریایی، حمل و نقل و راه اندازی خط مسافری لنگه به قطر خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان، «قاسم عسکری نسب» در دیدار با یک هیأت سرمایه گذار داخلی اظهار داشت: زيرساخت هاي اقتصادي بنادر غرب هرمزگان براي سرمايه گذاران را فراهم است.

وی ضمن استقبال از مشارکت سرمایه گذاران داخلی و اعلام آمادگی کامل برای خدمات رسانی و ارائه هرگونه تسهیلات به منظور تسهیل فرآیند سرمایه گذاری گفت: بنادر غرب هرمزگان کانون ثقل تجارت دریایی در منطقه خلیج فارس و گزینه ای مناسب برای سرمایه گذاری در زمینه گردشگری دریایی، حمل و نقل و راه اندازی خط مسافری لنگه به قطر است.

مدیر اداره بنادر و دریانوردی لنگه با بيان اينكه زيرساختهاي مناسب اقتصادي و واردات و صادرات در این مجموعه براي سرمايه گذاران فراهم است، افزود: گسترش گردشگری دریایی، حمل و نقل و راه اندازی خط مسافری لنگه به قطر نه تنها به عنوان فرصتی برای بهرهوری اقتصادی سواحل و ایجاد شغل در این منطقه دارای اهمیت است بلکه با تقويت بخش خصوصي در بنادر غرب هرمزگان مي توانيم به رشد و توسعه اقتصادي دست یابیم.

شایان ذکر است، سرمایه گذاران داخلی ضمن بازدید از بخش های مختلف بندرلنگه، هدف از سفر خود به این بندر را بررسی وضعیت توانمندیهای اقتصادی و زیر ساخت های موجود برای فعالیت های تجاری در این بندر مطرح کردند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 2992
تاریخ :1397/03/20 ساعت 09:50:42
تعداد بازدید: 62
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی