گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2935
تاریخ :1396/11/18 ساعت 08:19:57
تعداد بازدید: 87
عضو هیئت رئیسه شورای شهر بندرعباس: رشد پیشنهادی درآمد شهرداری برای سال ۹۷ روشن نیست
email pdf word plus minus reset color
عضو هیئت رئیسه شورای شهر بندرعباس گفت : درآمد شهرداری بندرعباس در سال ۹۶ در حالت خوش بینانه ۸۳درصد تحقق می یابد اما برای سال آینده رشد ۶.۵درصدی پیشنهاد شده که علت آن روشن نیست.

عکس اصلی خبر

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از شورای شهر بندرعباس، فرزانه آرامش اظهار داشت: به نظر بنده بیشتر بودجه های نوشته شده خوش بینانه است که باید سناریوی احتمالی بر آن را بررسی کرد. این در حالی است که بطور معمول باید در بودجه نویسی احتیاط لازم صورت گیرد یعنی درآمدها کمتر و هزینه ها بیشتر باشد.

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس یاد آورشد: بهتر است یک رویکردی در بودجه سال ۹۷ مورد توجه قرار گیرد که به طور مثال می توان توجه به حوزه سلامت یا ایمن سازی و غیره اشاره کرد که بودجه ها هدفمند توزیع شود.

آرامش اضافه کرد: توجه به این امر لازمه اش، داشتن برنامه بلند مدت و میان مدت است که طی چند سال براساس اولویت های کاری و در راستای اجرای برنامه های شهرداری بودجه ها اختصاص پیدا کند.

وی ادامه داد: روش بودجه نویسی در بودجه پیشنهادی صرفاً افزایشی است و در اغلب موارد جدای از اینکه در چه زمینه ای بوده ، نسبت به بودجه مصوب سال ۹۶ رشد داشته است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2935
تاریخ :1396/11/18 ساعت 08:19:57
تعداد بازدید: 87
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی