گروه: شهرستان
شماره روزنامه:3481
تاریخ :1399/06/25 ساعت 10:15:06
تعداد بازدید: 131
۵۰ نفر در بشاگرد صحیفه را حفظ کردند
email pdf word plus minus reset color
دبیر کنگره بین المللی امام سجاد ( ع )، تربیت ۵۰ حافظ صحیفه سجادیه را یکی از دستاوردهای این کنگره دانست و یادآور شد: زمانی کمتر از ۲۰ حافظ صحیفه سجادیه در کل کشور داشتیم اما امروز شاهد تربیت این تعدا حافظ فقط در این منطقه هستیم.

عکس اصلی خبر

علی علامه زاده  در اختتامیه کنگره بین المللی امام سجاد(ع) با ارائه گزارشی از عملکرد ۱۰ ساله این کنگره در استان هرمزگان ،ارائه ۱۲۰۰ مقاله چاپ ۲۰ جلد کتاب تربیت ۸۰ مبلغ در سطح ۳ و ۴ حوزه، تاسیس مرکز تخصصی صحیفه در قم و آشنایی کردن سه هزار جوان‌با صحیفه‌سجادیه را از دیگر دستاوردهای این کنگره دانست .

وی افزود: ما شاهد حضور ۵۰ شخصیت مسلمان و غیر مسلمان از کشورهای مختلف در برنامه های اجرا شده در این کنگره بوده ایم .

دبیر کنگره بین المللی امام سجاد(ع)،‌ همچنین اجرای نذر امام سجاد علیه السلام با هدف احیای سیره اجتماعی آن حضرت در دستگیری از نیازمندان را طی ۵ سال همکاری با کمیته امداد برشمرد و از ارزش ۳ میلیارد تومانی این کمک ها سخن گفت .

او با اشاره به آزادی ۱۰ نفر از زندانیان غیر عمد در این استان گفت: ۷۰۰ نشست و بزرگداشت در داخل و خارج کشور داشتیم که صد نشست در ۳۰ کشور بوده که امسال به صورت مجازی برگزار شده است .

وی همچنین با اشاره به تاسیس مرکز نیکوکاری توسط موسسه سجاد گفت: نشست‌های ادبی به زبانهای اردو بنگال انگلیسی فرانسه با محوریت جامعه المصطفی برگزار شده است .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 3481
تاریخ :1399/06/25 ساعت 10:15:06
تعداد بازدید: 131
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی