گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3410
تاریخ :1399/03/12 ساعت 09:55:17
تعداد بازدید: 398
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان: عملیات اجرایی پروژه بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس سرعت گرفت
email pdf word plus minus reset color
معاون هماهنگي امور عمراني استانداري هرمزگان از تسريع در عمليات اجرايي پروژه بيمارستان 531 تخت خوابي بندرعباس با دستور و تاکيد ويژه استاندار خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش  مهر، رضا مدرس در جلسه هماهنگي پروژه بيمارستان 531 تخت خوابي بندرعباس، با اشاره به اينکه روند پيشرفت پروژه سرعت گرفته اما تا نقطه مورد انتظار فاصله وجود دارد و لازم است عوامل اجرايي تمام اهتمام خود را براي تسريع در اجراي آن به کار ببندند، اظهار داشت: طبق دستور و تاکيد استاندار هرمزگان بر تسريع در روند اجرايي بيمارستان 531 تختخوابي بندرعباس، بايد مقدمات اتمام و تحويل اين پروژه هر چه سريعتر انجام گيرد. وي تاکيد کرد: به منظور تسريع در تکميل و بهره برداري از اين پروژه دستگاههاي مربوطه و پيمانکار بايد هماهنگي بيشتري با ديگر داشته باشند و در اين راستا بايد از تمامي ظرفيتهاي موجود خود استفاده کنند.

مدرس تصريح کرد: با توجه به نياز استان و ضرورت اتمام هر چه سريعتر پروژههاي درماني به ويژه بيمارستان 531 تختخوابي بندرعباس، احداث اين بيمارستان گامي مؤثر در افزايش فضاهاي بيمارستاني استان خواهد بود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3410
تاریخ :1399/03/12 ساعت 09:55:17
تعداد بازدید: 398
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی