گروه: شهرستان
شماره روزنامه:2976
تاریخ :1397/02/24 ساعت 09:39:41
تعداد بازدید: 30
اختصاص 140 میلیارد ریال برای بازسازی مدارس هرمزگان
email pdf word plus minus reset color
استاندار هرمزگان گفت: امسال 140 میلیارد ریال برای بازسازی، تجهیز وساخت مدارس در استان اختصاص یافته است که امیدواریم با این اعتبارات حرکت و جهش مناسبی را در توسعه مدارس استان داشته باشیم.

عکس اصلی خبر

 فریدون همتی در جمع خیرین مدرسهساز استان هرمزگان با بیان این که توسعه و پیشرفت کشور از مسیر مدرسه آغاز میشود، اظهار کرد: با مشارکت و اقدام حسنه شما عزیزان که رضای خداوند را نیز در پیش دارد پیشرفت کشور محقق میشود و سرمایهگذاری معنوی شما راه پیشرفت را به جامعه نشان میدهد.

وی افزود: با تجلیل از خیرین به دنبال این مهم  بوده که سایر آحاد جامعه نیز به این میدان پر خیرو برکت وارد شوند.

استاندار هرمزگان با اشاره به این که حتما نیازی نیست رقم زیادی به امر مدرسهسازی کمک شود، ادامه داد: این اقدام و حرکت حسنه مهم بوده که هر کس بنا به توانش در این اقدام پسندیده مشارکت داشته و واسطه کار خیر شده است.

همتی تاکید کرد: بایستی از اقدام پسندیده و کار خیر شما استفاده دیگری نیز برده شود و آن این است که موجب تشویق دیگران هم شویم.

به گفته وی، شما خیرین نقش مهمی در تربیت فرزندان و فراهم کردن امکانات مطلوب برای آنها داشته و باعث میشوید که نوجوانان و جوانان با خیالی آسوده به تحصیل بپردازند.

استاندار هرمزگان در ادامه از اختصاص منابع مالی برای مدارسی که توسط خیرین ساخته شده است خبر داد و افزود: به شما خیرین عزیز این اطمینان را داده که با کمک نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، سازمان مرکزی نوسازی مدارس و منابع مالی استان حرکت شما را سرعت بخشیده تا بتوانید کارهای جدید دیگری را نیز آغاز کنید. همتی با تاکید بر این که در امر مدرسهسازی خیرین و مشارکت با آنها در همه زمینهها تلاش می کنیم، تصریح کرد: امیدوارم امسال در کنار شما سال پر تحرکی در حوزه کارهای خیر داشته باشیم.

وی با بیان این که امسال اعتبارات خوبی در حوزه بازسازی و تجهیز مدارس به استان هرمزگان اختصاص یافته است، خاطرنشان کرد: امسال 140 میلیارد ریال برای بازسازی، تجهیز و ساخت مدارس در استان اختصاص یافته است که امیدواریم با این اعتبارات حرکت و جهش مناسبی را در توسعه مدارس استان داشته باشیم.

استاندار هرمزگان در پایان ضمن قدردانی از خیرین که به کمک دولت، نوجوانان و جوانان این مملکت آمدند، اظهار کرد: اعتقادمان این است که آینده مملکت در آموزش نسل جدید است و با مشارکت شما در امر مدرسهسازی آیندهای پربار در انتظار فرزندان این مملکت خواهد بود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 2976
تاریخ :1397/02/24 ساعت 09:39:41
تعداد بازدید: 30
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی