گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3057
تاریخ :1397/07/11 ساعت 09:28:33
تعداد بازدید: 54
معاون هماهنگي اموراقتصادي استانداري هرمزگان از پايانه بار بندرعباس بازديد كرد
email pdf word plus minus reset color
معاون هماهنگي اموراقتصادي و توسعه منابع استانداري هرمزگان در پي دستور استاندار هرمزگان براي پيگيري مسائل و مشكلات بخش حمل و نقل، با حضور در محل پايانه بار بندرعباس از نزديك بر روند پيگيري مشكلات اين بخش نظارت كرد.

عکس اصلی خبر

ايرج حيدري  در راستاي پيگيري مسائل و مشكلات بخش حمل و نقل استان به ويژه مشكلات رانندگان كاميون هاي سنگين با همراهي مديركل هماهنگي اموراقتصادي  استانداري و رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با حضور در محل پايانه بار بندرعباس از نزديك بر روند پيگيري مشكلات بخش حمل و نقل استان نظارت كرد.

وي در جريان اين بازديد با حضور در جمع رانندگان از نزديك در جريان مسائل و مشلات  آنها در حوزه هاي مختلف به ويژه تامين لاستيك قرار گرفت و دستورات لازم را جهت تسريع در تامين لاستيك مورد نياز رانندگان كاميون ها صادر كرد.

معاون هماهنگي اموراقتصادي و توسعه منابع استانداري هرمزگان همچنين در جريان اين بازديد با حضور در محل توزيع لاستيك يارانه اي بين رانندگان كاميون ها بر روند توزيع  لاستيك هاي يارانه اي ميان صاحبان كاميون ها نظارت و در جريان روند كار قرار گرفت.

حيدري در جريان اين بازديد تصريح كرد: پيگيري مسائل و مشكلات بخش حمل و نقل استان در پي دستور اكيد استاندار محترم استان به صورت ويژه در دستور كار معاونت اقتصادي استانداري قرار دارد  و جلسات مستمر و فشرده بسياري براي پيگيري مسائل و مشكلات اين صنف با حضور دستگاه هاي اجرايي ذبربط برگزار گرديده است كه با نتايج خوبي همراه بوده است.

وي خاطرنشان كرد: در پي اين پيگيري ها موفق شديم بخش مهمي  از لاستيك مورد نياز رانندگان كاميون ها را به صورت يارانه اي با همكاري وزارت كشور و دستگاه هاي اجرايي استان از جمله  سازمان صنعت، معدن و تجارت، سازمان اموال تمليكي ، اداره كل راهداري و حمل نقل جاده اي و دادگستري استان تامين و در اختيار اين قشر قرار دهيم


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3057
تاریخ :1397/07/11 ساعت 09:28:33
تعداد بازدید: 54
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی