گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:2918
تاریخ :1396/10/20 ساعت 08:15:02
تعداد بازدید: 87
ایزوایکو از کشتیرانی30 میلیون یورو طلب دارد
email pdf word plus minus reset color
مدیر عامل مجمتع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) گفت: این شرکت 30 میلیون یورو از کشتیرانی جمهوری اسلامی طلب دارد و اکنون پرداخت حقوق کارکنان ایزوایکو عقب افتاده است.

عکس اصلی خبر

 حمید رضاییان اصل اظهار داشت: اگر 20 درصد مطالبات دریافت شود، بسیاری از مشکلات ایزوایکو حل می شود.

وی بیان داشت: بدهی های ایزوایکو بسیار کم است به گونه ای که مجموع بدهی های برق و آب به زیر 10 میلیارد ریال می رسد و بیشتر بدهی ها مربوط به وام های سال های گذشته است.

رضاییان اصل یادآور شد: چرخ ایزوایکو با تعمیرات می چرخد و این حوزه با گذشته تفاوت کرده و نخبگان در این زمینه به کار گرفته شده اند.

مدیر عامل مجتمع کشتی سازی و صنایع فرا ساحل ایران اظهار کرد: وزارت نفت به ایزوایکو اعتماد کرد و اگر سایر بخش ها این اعتماد را به خرج دهند اتفاق های بسیار خوبی در حوزه اشتغال و صنایع دریایی کشور رخ می دهد.

وی ابراز داشت: منفعت این صنعت، چرخیدن چرخ آن و اشتغال کارگران فعال بخش کشتی سازی است.

رضاییان اصل خاطر نشان کرد: بزرگترین سرمایه کشور در حوزه کشتی سازی در ایزوایکو وجود دارد و هر کشتی که در کشور است را می توان پشتیبانی کرد.

وی یادآور شد: انتظار داریم کشتی داران بزرگ کشور از ایزوایکو حمایت کنند که اگر این حمایت انجام شود به اشتغال کشور کمک شده است.

ایزوایکو به عنوان بزرگترین صنعت کشتی سازی در خاورمیانه مطرح است که در حوزه مهندسی و ظرفیت ها فعال می باشد.

این مجتمع دارای سابقه 30ساله در بندرعباس بوده که به ساخت کشتی اقیانوس پیما، تعمیرات آن و هم چنین ساخت سکوهای نفتی و گازی مبادرت می ورزد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 2918
تاریخ :1396/10/20 ساعت 08:15:02
تعداد بازدید: 87
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی