گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:2957
تاریخ :1397/01/20 ساعت 07:52:12
تعداد بازدید: 37
برنامه های سال 97 با همدلی مجموعه کارمندان استانداری در هرمزگان تحقق می یابد
email pdf word plus minus reset color
استاندار هرمزگان گفت: تحقق برنامه های دولت در سال 97 در گرو وفاق و همدلی مجموعه استانداری است و یک اداره خوب زمانی موفق است که مجموعه کارشناسان آن، کارشناسانی پخته، خوشفکر ، ایده پرداز و فعال باشند.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در  دیدار صمیمی با کارمندان استانداری هرمزگان با تبریک سال نو به تمامی کارکنان این مجموعه، عنوان کرد: امیدواریم سال 97 سال پر خیر و برکتی برای همه مجموعه کارکنان استانداری هرمزگان باشد و خداوند توفیق دهد یک سال کاری بسیار خوب با یکدیگر دنبال کنیم و در پایان سال حس مثبتی نسبت به عملکرد خود داشته باشیم.

وی با قدردانی از تلاش های مجموعه مدیران و کارکنان استانداری در سال 96 ، افزود: در سال 96 به همت و تلاش های مدیران و مجموعه  کارکنان اقدامات بسیار خوبی در استان به دور از تنش و چالش انجام پذیرفت که همه این موفقیت ها ثمره تلاش تمامی مجوعه است.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: موفقیت مهم سال 96 برای استان سفر پر خیر و برکت ریاست محترم جمهور به استان در پایان سال بود که این سفر به نحو احسن و با موفقیت و با حضور خوب مردم در مراسم استقبال و مصوبات بسیار خوب آن صورت پذیرفت. همتی بیان داشت: مجموعه وزارت کشور اعم از استانداری، فرمانداری ها و بخشداری ها مسئول اجرای سیاست های دولت در استان ها هستند و در هرمزگان با وجود کسب موفقیت های خوب این اقدمات تا رسیدن به چشم انداز اصلی فاصله دارد و باید کار و تلاش بسیاری برای فع نیازها و شکوفایی پتانسیل های استان پهناور و پرظرفیتی همچون هرمزگان انجام دهیم. وی گفت: هرمزگان نسبت به بسیاری از استان های کشور متفاوت است و ظرفیت هایی که هرمزگان دارد قابل قیاس با سایر استان های کشور نیست چون هرمزگان هم استانی تجاری و استان صادرات و واردات، استان نفتی و گازی، استان معدنی ، استان صنایع بزرگ و استانی است که کشاورزی آن ویژگی خاصی دارد و در خارج از فصل در خدمت تامین امنیت غذایی کشور است.

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان با اشاره به اهمیت ظرفیت های هرمزگان، بیان داشت: اگر در استانی یک ظرفیت مثلا گردشگری حاکم است اما در هرمزگان همه ظرفیت ها حاکم است و شکوفایی این ظرفیت ها نیازمند کار و تلاش شبانه روزی است. همتی خاطرنشان کرد: هر چه استانداری در پیشبرد امور و راهبری کارها توانمندتر باشد و قدرت کنترل و نظارت داشته باشد و سیاست ها را مناسب اعمال و نقش هریک از دستگاه های اجرایی را به خوبی تعریف و در چارچوب مناسب اقدامات دستگاه ها را رصد کند و در کنار بخش دولتی از ظرفیت های بخش خصوصی بهره گیرد، دستاوردهای مهمی برای استان رقم خواهد خورد و تحول پر شتابی در سطح استان به وقوع می پیوندد. وی اظهار داشت: اگر استانداری در هدایت و راهبری دستگاه ها برنامه ریزی خوبی داشته باشد، می تواند زمینه ساز حل مشکلات مردم استان به صورت قابل توجهی  باشد و هم می توان ظرفیت های استان را در حد نقش ملی شکوفا کرد.

استاندار هرمزگان اضافه کرد: تحقق برنامه های دولت در سال 97 در گرو وفاق و همدلی مجموعه استانداری است و یک اداره خوب زمانی موفق است که مجموعه کارشناسان آن، کارشناسانی پخته، خوشفکر ، ایده پرداز و فعال باشند.

همتی افزود: اگر استان موفقیتی بدست آورد در مرحله اول این موفقیت مرهون تلاش های مجموعه کارشناسی استانداری، فرمانداری ها و بخشداری های تابعه است که با همت و پشتکار خود موجب بهره وری و شکوفایی استعدادها در سایر دستگاه ها شده اند و مجموعه کارشناسی اهمیت خود را نباید دست کم گیرد.

وی گفت: امیدوارم در پی یک همدلی، انسجام، احساس مسئولیت و همگرایی خوب اقدامات مناسبی برای استان که رضایتمندی مردم و به حرکت درآمدن دستگاه ها را به دنبال دارد صورت پذیرد و نتایج خوبی برای استان، کشور و مردم خلق نماییم. نماینده عالی دولت در استان هرمزگان یادآور شد: از همه نیروها در همه سطوح شامل استانداری، فرمانداری ها و بخشداری ها انتظاردارم اول وظیفه خود را بشناسند و بعد برای تحقق آن کار و تلاش کنند تا سالی پر کار، پر نشاط و موفقیت برای استان و کشور باشد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 2957
تاریخ :1397/01/20 ساعت 07:52:12
تعداد بازدید: 37
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی