گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:2995
تاریخ :1397/03/23 ساعت 08:46:57
تعداد بازدید: 38
بهره گیری از ظرفیت های آبخیزداری در حفاظت از عرصه های منابع طبیعی در هرمزگان
email pdf word plus minus reset color
معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان هرمزگان گفت: بهره گيري از ظرفيت هاي حفاظت مشاركتي در حوزه آبخيزداري در راستاي اهداف سازماني در دستور کار اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قرار دارد.

عکس اصلی خبر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان هرمزگان؛ ابوالقاسم حسین پور با اعلام این خبر گفت: توان فعالان و بهره برداران آبخيزداري اعم از خيرين، مجريان طرح هاي مشاركتي آبخيزداري، آبخيزداران نمونه، بهره برداران طرح هاي پخش سيلاب، آبزي پروري در مخازن سازه هاي آبخيزداري، گردشگري در سايت طرح هاي آبخيزداري و دیگر ظرفیت های مردمی در حوزه آبخیزداری در راستای حفاظت مشارکتی از منابع طبیعی استان بکار گرفته می شود.

معاون منابع طبیعی استان افزود: اولین تفاهم نامه حفاظت مشاركتي استان در حوزه آبخيزداري با مشارکت فعالین این بخش در سطح 937 هکتار منعقد گردیده است.

حسین پور با اشاره به گستره وسیع عرصه های طبیعی و ضرورت مشارکت مردم و افراد ذینفع در حفاظت از منابع طبیعی تاکید کرد: با تحويل حوزه هاي آبخيز طرحهاي موصوف به بهره برداران بخش آبخيزداري و ايفاي نقش آنان در امر حفاظت آبخيزهاي مذكور در جهت صيانت از اراضي ملي، منابع آب، خاك و پوشش گياهي با رسمیت بخشیدن به جایگاه فعالان، ذينفعان و ذيمدخلان طرحهاي مزبور می توان گام موثري در حفاظت از عرصه هاي منابع طبيعي استان با مشاركت مردم برداشت.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 2995
تاریخ :1397/03/23 ساعت 08:46:57
تعداد بازدید: 38
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی