گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:2956
تاریخ :1397/01/18 ساعت 09:10:07
تعداد بازدید: 25
افزایش۷.۵درصدی تعداد ماموریت های اورژانس هرمزگان در طرح نوروزی
email pdf word plus minus reset color
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی هرمزگان از افزایش ۷.۵ درصدی در تعداد ماموریت های انجام شده توسط اورژانس ۱۱۵ استان، در طرح امداد نوروزی خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، امیرحسن اسدی گفت: از ابتدای شروع طرح امداد نوروزی در تاریخ ۲۵ اسفند لغایت ۱۳ فروردین، ۳۳ هزار و ۹۴۲ تماس با اورژانس ۱۱۵ استان گرفته شده که از این تعداد ، ۲ هزار و ۳۰۸ تماس منجر به اعزام آمبولانس شده است.

اسدی در ادامه گفت: در این مدت، ۲ هزار و ۸۹۱ مصدوم و بیمار، طی ۲ هزار و ۳۰۸ ماموریت، توسط اورژانس ۱۱۵ استان خدمات رسانی شده اند؛ که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۶.۶ افزایش داشته است.

از این تعداد ، ۹۸۲ نفر جزء مصدومان ترافیکی ، یک هزار و ۹۰۹ نفر جزء مصدومین غیر ترافیکی بوده؛ یک هزار و ۳۴۹ مورد از ماموریت های انجام شده در حوزه شهر و ۹۵۹ مورد در جاده های خارج از شهر انجام شده است.

اسدی گفت: تعداد مصدومین ترافیکی هم در این مدت، رشد ۴ درصدی داشته است؛ اما خوشبختانه فوتی تصادفی از رشد منفی ۱۴ درصدی برخوردار بوده است.

 بیشترین تعداد مصدومین حوادث ترافیکی مربوط به شهر بندرعباس، با فراوانی ۲۲۴ نفر (یک فوتی و ۲۲۳ مصدوم) بوده و بعد از آن، محور غرب و شمال غرب استان، با ۲۲۸ مصدوم و یک فوتی بیشترین، تعداد مصدومین ترافیکی را به خود اختصاص داده است.

گفتنی است؛ بیشترین تعداد فوتی تصادفی نیز مربوط به محور شرق و جنوب شرق استان است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 2956
تاریخ :1397/01/18 ساعت 09:10:07
تعداد بازدید: 25
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی