گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2912
تاریخ :1396/10/12 ساعت 08:31:37
تعداد بازدید: 67
اعضای کمیسیون انرژی مجلس به هرمزگان سفر می‌کنند
email pdf word plus minus reset color
اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی هفته آینده به استان هرمزگان سفر می‌کنند.

عکس اصلی خبر

عضو کمیسیون انرژی مجلس در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، با اعلام این خبر افزود: اعضای کمیسیون انرژی مجلس هفته آینده جهت بازدید از ظرفیت‌های بخش انرژی به‌ویژه حوزه نفتی به استان هرمزگان سفر می‌کنند.

احمد مرادی با بیان اینکه بازدید از پالایشگاه نفت ستاره خلیج‌فارس و مراکز نفتی جزیره قشم از مهم‌ترین برنامه‌های این سفر است، اضافه کرد: جلسه با مسئولان عالی‌رتبه استانی و دستگاه‌های اجرایی هرمزگان از دیگر برنامه‌های این سفر است.

وی در پایان با اشاره به اینکه یکی از خواسته‌های مجمع نمایندگان استان هرمزگان به‌کارگیری نیروهای بومی در جذب و هیئت‌مدیره پالایشگاه‌های استان هرمزگان است، اضافه کرد: امیدواریم بنزین یورو پنج که تنها در پالایشگاه‌های بندرعباس و تهران تولید می‌شود، برای استفاده وارد استان هرمزگان شود و در چرخه استفاده مردم قرار بگیرد.

به گزارش ایسنا، مجید ناصری‌نژاد، علی گل مرادی، عبدالله سامری، علی عسگر ظاهری عبدوند، غلامرضا شرفی،  حبیب‌الله کشت‌زر،  جواد کاظم‌نسب، فریدون حسن‌وند،  قاسم ساعدی، خالدی، کرم پور، عدل هاشمی، نعمتی، خدری، بهرام نیا، قرخانی، جلال میرزایی، امیری خامکانی، سکینه الماسی، احمد مرادی، احمد صفری، علی ادیانی، هدایت الله خادمی و سلام امینی اعضای کمیسیون انرژی مجلس را تشکیل می دهند که ریاتس آن بر عهده فریدون حسنوند نماینده خوزستان است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2912
تاریخ :1396/10/12 ساعت 08:31:37
تعداد بازدید: 67
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی