گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3062
تاریخ :1397/07/18 ساعت 08:58:57
تعداد بازدید: 140
مديران پايبند به اخلاق
email pdf word plus minus reset color
محمدباقر كشفي مشاور عالي و رئيس گروه مشاوران استاندار هرمزگان تقسيم بندي مديران صرفا شامل افراد داراي مناصب و پست هاي سياسي و اداري نيست، بلكه هركس كه عهده دار مسئوليت و سرپرستي امري باشد، مي تواند در قالب اين دسته بندي مديريتي قرار گيرد.

عکس اصلی خبر

مطابق نگاه سياسي امروز در جامعه ما، مديران در دسته بندي هاي رايج چپ و راست و يا به عبارتي اصولگرا و اصلاح طلب تقسيم مي شوند.

اما دسته بندي مديران در قالب هاي ديگر جداي از نگاه و دسته بندي سياسي و يا پايگاه فکري آنان نيز مي تواند صورت گيرد و بر اين اساس مديران ارزش گذاري مي شوند.

مثلا مدير پركار يا مدير كم كار، متکبر يا متواضع، با نظم يا بي نظم، دلسوز و جدي يا بي توجه به امور، با برنامه يا فاقد برنامه، مردمدار يا جدا از مردم و... به عنوان دو خصلت و روش قابل تفكيك هستند.

جامعه ما به شدت به مديران آداب دان و مقيد و پايبند به اخلاق در اعمال و برخوردهاي روزانه نيازمند است. چون هر مديري فارغ از اينكه متعلق به كدام پايگاه و جايگاه سياسي است به عنوان الگو و نيروي مرجع در جامعه مورد توجه مي باشد و پايبندي او به اخلاق در همه وجوه ظاهري و باطني به ويژه در رفتار و عمل، تاثيرات عمده اي در سطوح مختلف جامعه خواهد داشت.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3062
تاریخ :1397/07/18 ساعت 08:58:57
تعداد بازدید: 140
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی