گروه: ورزشی
شماره روزنامه:2938
تاریخ :1396/11/23 ساعت 11:08:07
تعداد بازدید: 74
اسلام باوقار : مسابقات تیراندازی با کمان از سطح کیفی بالایی برخوردار بود
email pdf word plus minus reset color
اسلام باوقار رییس هیات تیراندازی با کمان استان هرمزگان در باره هفتمین مرحله مسابقات رنکینگ تیراندازی با کمان کشور گفت : مسابقات از سطح بسیار بالایی برخوردار بود . وی تصریح کرد ، چند نفر از قهرمانان تیراندازی با کمان کشورمان در این مسابقات حضور داشتند که این مهم خود نشانگر سطح بالای مسابقات بود.

عکس اصلی خبر

گروه ورزش

باوقار بیان داشت : کادر داوری بسیار خوب بود و تیراندازان دغدغه ای در باره قضاوت مسابقات نداشتند که جای تشکردارد.                                                                                                                   وی  گفت : از فرماندهی و آقای پایدار رییس تربیت بدنی پایگا ه که میزبانی بسیار خوبی داشتند تشکر می نمایم . فضای خوب جهت برگزاری مسابقات ، خوابگاه مناسب برای ورزشکاران خانم و آقا و امکانات مورد نیاز تیراندازان دغدغه دست اندرکاران مسابقات را به صفر رسانده بود.  فرماندهی ورزشکار و ورزش دوست و ریاست تربیت بدنی پایگاه  همیشه به همه رشته های ورزشی کمک کرده اند  که  امید واریم در آینده بتوانیم شاکر باشیم.وی در پایان از معصومه عالی پور ملی پوش سابق و سرمریس این رشته ورزشی  ، آرش امیدی  سرمربی آقایان و  که در برگزاری این مسابقه زحمات بسیاری را متحمل شده اند نیز تشکر می کنم.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 2938
تاریخ :1396/11/23 ساعت 11:08:07
تعداد بازدید: 74
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی