گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3448
تاریخ :1399/05/08 ساعت 10:16:53
تعداد بازدید: 106
شبکه اجتماعی کشاورزی ایران راه‌اندازی شد
email pdf word plus minus reset color
سخنگوی سازمان جهادکشاورزی هرمزگان گفت: شبکه اجتماعی کشاورزی ایران(تاک) بهترین، سریع‌ترین و امن‌ترین راه ارتباطی و اپلیکیشن شبکه اجتماعی است که بهره‌برداران بخش کشاورزی و سایر کاربران می‌توانند با استفاده از آن تمام خدمات مورد نیاز خود را با کمترین هزینه و در سریعترین زمان دریافت کنند.

عکس اصلی خبر

به گزارش خبرنگار ندای هرمزگان، علی‌اصغر خلیلی افزود: در شبکه اجتماعی تاک از چت با دوستان و تماس تصویری امن و ارسال فایل‌های حجیم تا دسترسی به کانال‌های تخصصی کشاورزی و خدمات مختلف حوزه کشاورزی و منابع طبیعی وجود دارد و همه این خدمات با ۶۰ درصد تخفیف اینترنت در اختیار افراد متقاضی است .

وی بیان کرد: ایجاد کانال در اپلیکشین تاک و ارائه محتویات علمی، آموزشی و ترویجی در این کانال‌های تخصصی تحت نظارت سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی و ستاد هوشمندسازی کشاورزی، ایجاد گروه تخصصی به منظور تبادل نظر و اطلاع رسانی، جستجوی کانال‌های تخصصی کشاورزی، خدمات بانک کشاورزی و صندوق بیمه محصولات کشاورزی، خدمات پرداخت، توصیه‌های هواشناسی کشاورزی و پیش‌بینی وضع هوا از دیگر مزایای این شبکه اجتماعی است.مدیر روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی هرمزگان اظهار داشت: همچنین سرویس هشدار مخاطرات کشاورزی، رسانه‌های نوشتاری، تصویری و نرم افزارهای کشاورزی و بازار کشاورزی در دسترس است.خلیلی خاطرنشان کرد: در این شبکه اجتماعی، بدون محدودیت نوع فایل و یا حجم می‌توان فایل‌ها و یا مطالب را آپلود کرده و در هر کجا به آنها دسترسیداشته باشید .

وی یادآور شد: همچنین این شبکه برای موبایل و وب فعال بوده و می‌توان پیام‌ها را در تمام دستگاه‌ها یکجا و یکسان دسترسی داشته، از روی تلفن همراه شروع به تایپ کرده و پایان پیام را از تبلت یا لپ تاپ ادامه داده و هرگز اطلاعات از دست نخواهد رفت.سخنگوی سازمان جهادکشاورزی هرمزگان اضافه کرد: اپلیکیشن تاک، از طریق لینک http://agritak.ir/invite برای عضویت مدیران و بهره‌برداران فعال در استان معرفی می‌شود .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3448
تاریخ :1399/05/08 ساعت 10:16:53
تعداد بازدید: 106
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی