گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3448
تاریخ :1399/05/08 ساعت 10:09:06
تعداد بازدید: 70
مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان: زمان برگزاری آزمون ورودی مدارس سمپاد در هرمزگان اعلام شد
email pdf word plus minus reset color
آزمون ورودی مدارس سمپاد پایه هفتم، روز پنجشنبه نهم مردادماه و پایه دهم روز جمعه ۱۰مردادماه ۹۹ ساعت ۹ صبح در محل حوزه هایی که در کارت های ورود به جلسه تعیین شده است برگزار می شود.

عکس اصلی خبر

موسی دادی زاده سرخائی گفت: آزمون ورودی پایه هفتم روز پنجشنبه نهم مردادماه سال جاری از ساعت ۹ صبح و در محل حوزه‌های از پیش تعیین شده برگزار خواهد شد .

وی افزود: آزمون ورودی پایه دهم روز جمعه دهم مردادماه ۹۹ از ساعت ۹ صبح و در محل حوزه‌هایی که در کارت‌های ورود به جلسه تعیین شده است برگزار می‌شود .

دادی زاده ادامه داد: کارت‌های ورود به جلسه‌ای که برای ۲۷ تیرماه صادر شده بود برای این آزمون نیز معتبر بوده بجز تاریخ برگزاری بقیه موارد آن قابل استناد است و نیازی به چاپ مجدد کارت ورود به جلسه نیست .

دادی زاده تصریح کرد: در سال تحصیلی جاری تعداد ۶۸۸ دانش آموز وارد مدارس سمپاد استان هرمزگان می‌شوند که از این تعداد، ظرفیت پذیرش مدارس استعدادهای درخشان در سال تحصیلی آینده در پایه هفتم (متوسطه اول) ۳۰۶ نفر و در ورودی پایه دهم ۳۸۲ نفر می‌باشد .

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: از خانواده‌های عزیز درخواست می‌گردد نسبت به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برای پیشگیری از سرایت ویروس کوید ۱۹ اهتمام جدی به عمل آورده از ازدحام مقابل حوزه‌های آزمون پرهیز نمایند.دادی زاده اضافه کرد: در سال تحصیلی جاری تعداد یک هزار و ۸۲۴ نفر در ۱۶ مدرسه استعدادهای درخشان استان هرمزگان مشغول به تحصیل هستند .

نخستین استودیوی تولید محتوای الکترونیکی در هرمزگان راه اندازی شد

مدیرکل آموزش وپرورش گفت: نخستین استودیوی آموزش تخصصی تولید محتوای الکترونیکی به دانش آموزان استان با هزینه ای افزون بر سه میلیارد ریال راه اندازی شد .

موسی دادی زاده سرخایی در آیین راه اندازی این استودیوی آموزشی در استان افزود: برای تولید فیلم‌های آموزشی و محتوای الکترونیکی که قابلیت پخش در شبکه استانی خلیج فارس و برنامه شاد را داشته باشند، استودیو فیلم برداری راه اندازی شده است .

وی بیان داشت: با خرید دوربین‌های پیشرفته فیلم برداری در آینده، بستر مناسب تری برای تولید محتوای الکترونیکی ایجاد می‌شود.مدیرکل آموزش وپرورش هرمزگان تصریح کرد: باتوجه به وضعیت وبروس کرونا و بازگشایی مدارس در ۱۵شهریور  به صورت نیمه حضوری و یا غیرحضوری، اقدام به تولید محتوای الکترونیکی درس‌های مختلف در فضای مجازی و شبکه شاد کرده ایم .

دادی زاده گفت: در این استودیوی مجازی ۵۰ درصد محتوای کتاب‌های درسی در همه مقاطع تحصیلی تا قبل از بازگشایی مدارس تولید و درگروه‌های آموزشی و شبکه شاد بارگذاری می‌شود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3448
تاریخ :1399/05/08 ساعت 10:09:06
تعداد بازدید: 70
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی