گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2935
تاریخ :1396/11/18 ساعت 08:37:34
تعداد بازدید: 108
مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان خبر داد؛ برگزاری کنگره بانوی آفتاب با حضور سخنرانان کشوری اهل سنت در بندرعباس
email pdf word plus minus reset color
مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان، از حمایت از چهره‌های برتر اهل سنت در استان خبر داد و گفت: کنگره بانوی آفتاب با حضور سخنرانان کشوری اهل سنت در بندرعباس برگزار می‌شود.

عکس اصلی خبر

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، حجت‌الاسلام علی‌اکبر انصاری‌راد امروز در نشست با حجت‌الاسلام یوسف رضایی مسؤول دفتر نمایندگی اهل سنت در هرمزگان با تاکید بر انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت اظهار داشت: تاکنون تعامل خوبی بین اداره کل تبلیغات اسلامی هرمزگان و دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان برگزار شده است که این ارتباط و تعامل در آینده بیشتر خواهد شد .

وی در ادامه افزود: اداره کل تبلیغات اسلامی هرمزگان تاکنون همایش‌ها و برنامه‌های مختلفی همچون کنگره شعر اهل بیت(ع) را به صورت مشترک با دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان برگزار کرده است، همچنین کنگره بانوی آفتاب نیز با مشارکت دفتر اهل سنت در سال‌جاری برگزار خواهد کرد .

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان همچنین تصریح کرد: این کنگره با حضور چشمگیر برادران اهل تسنن برگزار خواهد شد و سخنرانان اهل سنت در این کنگره به ایراد سخن خواهند پرداخت .

انصاری‌راد بیان داشت: در کنگره بانوی آفتاب از سخنران کشوری اهل سنت نیز دعوت به‌عمل می‌آید و از بیانات ارزشمند آنان بهره خواهیم برد .

وی اذعان داشت:  برگزاری همایش‌ها و کنگره‌ها به صورت مشترک، حمایت از چهره‌های برتر اهل سنت، بازدید از مناطق سنی‌نشین و دیدار با علمای اهل سنت، از اهم برنامه‌های تبلیغات اسلامی هرمزگان است که در دستور کار قرار دارد .

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان ادامه داد: در کمیسیون اقوام و مذاهب باید از ائمه جمعه و فرمانداران اهل سنت دعوت به عمل آید و خطبه‌های نماز جمعه اهل سنت نیز از صدا و سیما پخش شود .

انصاری‌راد همچنین با تاکید بر استفاده از ظرفیت کارشناسان تقریبی اهل سنت در برنامه‌های صدا و سیما تصریح کرد: می‌بایست به صورت دیده‌بانی عمل کنیم تا بتوانیم تحولات را در نظر گرفته و رصد کنیم .

در ادامه این نشست،  رضایی، ساماندهی، کنترل و نظارت و همچنین تثبیت شرایط فعلی در مناطق اهل سنت و همچنین تبیین خدمات نظام اسلامی در مناطق تلفیقی را از سیاست‌های کلی نظام عنوان کرد و گفت: دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان در تمامی زمینه‌ها آمادگی همکاری با تبلیغات اسلامی استان را دارد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2935
تاریخ :1396/11/18 ساعت 08:37:34
تعداد بازدید: 108
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی