گروه: شهرستان
شماره روزنامه:2976
تاریخ :1397/02/24 ساعت 09:44:23
تعداد بازدید: 28
دبیرستان این سینا پیشقراول انقلاب است
email pdf word plus minus reset color
نماینده مردم هرمزگان در مجلس گفت: یادمان نمی رود که انقلاب در هرمزگان نیز مدیون دبیرستان ابن سینا است.روزهای باشکوهی که انقلاب در آستانه شکل گرفتن بود و حاج احمد شهابی در آن روزها در وسط حیات دبیرستان با فریاد صلوات جرقه انقلاب را زد و دبیرستان این سینا پیشقراول انقلاب است.

عکس اصلی خبر

حسین هاشمی تختی در جمع فارغ التحصیلان قدیمی و معلمان پیشکسوت دبیرستان ابن سینا بندرعباس اظهار کرد:جمع بزرگ و فرهیخته کنونی یکی از با افتخارترین و پرانگیزه ترین ظرفیت ها برای ساختن آینده هرمزگان و کمک به رشد ارزش های انسانی و اخلاقی در جامعه است که نباید نسبت به آن بی توجه باشیم.

وی افزود: گاهی و زمانی می گفتند که هرمزگان نیرو و تحصیل کرده ندارد ولی در همان مقطع بنده با قدرت مقابل این حرف ایستادم و اکنون می بینم که هرمزگان سرشار از نیروهای توانمندی است که می توانند مناصب ملی را در دست بگیرند و منشا خیر برای مردم ایران عزیز باشند.

نماینده مردم هرمزگان خاطر نشان کرد: سه مسئله در استان منشا اختلاف است و اگر این سه مسئله را رفع و حل کنیم روند توسعه استان شتاب بیشتری به خود می گیرد.

هاشمی تختی پرهیز از نگاه جناحی اصولگرا و اصلاح طلب،بومی و غیر بومی و شیعه و سنی را رمز رسیدن به پیشرفت در هرمزگان عنوان و اضافه کرد: حرف ما این است که باید همه برای منافع ملی در کنار هم باشیم و از آبادانی و رونق استان و شهرمان خوشحال و برای کمک به اعتلای نام مهین مان پیشقدم شویم.

وی دوری از برجسته کردن نقاط اختلاف برای ادامه میسر بسیار با اهمیت دانست و گفت : یادمان نمی رود که انقلاب در هرمزگان نیز مدیون دبیرستان ابن سینا است.روزهای باشکوهی که انقلاب در آستانه شکل گرفتن بود و حاج احمد شهابی در آن روزها در وسط حیات دبیرستان با فریاد صلوات جرقه انقلاب را زد و دبیرستان ابن سینا پیشقراول انقلاب شد.

نماینده بندر عباس تصریح کرد:حتما همت کنید و کتاب خاطرات این دبیرستان را تهیه و منتشر کنید تا به منشوری از علم آموزی و اندیشه ورزی تبدیل شود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 2976
تاریخ :1397/02/24 ساعت 09:44:23
تعداد بازدید: 28
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی