گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3003
تاریخ :1397/04/11 ساعت 09:39:39
تعداد بازدید: 38
هاشمی تختی:باید بساط رانت خواری عده ای سودجو برچیده شود
email pdf word plus minus reset color
نماینده مردم هرمزگان خواستار انتشار اسامی دقیق افراد و شرکت هایی شد که ارز دولتی دریافت کرده اما با قیمت بالا در بازار فروخته اند.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومی دفتر حسین هاشمی تختی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی،هاشمی تختی صبح امروز در جمع خبرنگاران با انتقاد از سستی و بی خیالی برخی دستگاه های دولتی و مسئولان نسبت به شرایط معیشتی و مالی مردم و جامعه ،اظهار کرد: ریشه اصلی فشارهای اقتصادی به مردم و گرانی ها را باید در سودجویی و فرصت طلبی برخی رانت خوار اقتصادی دانست که ریشه اقتصاد ملی را خشکانده اند.  وی افزود: کدام منطقی می پذیرد که عده ای سودجو به ناگاه جو بازار را ملتهب و برای کالایی که ارز دولتی برای آن دریافت کردند، سود هنگفت تعریف و یک شبه دهها و صدها میلیارد تومان سود باید خود کنند و این سوی بازار عده ای از مردم برای نان شب خود گرفتار و برای گذاران زندگی خود نگران باشند.نماینده مردم هرمزگان تصریح کرد: با وجود چنین فرصت طلبان رانت خوار نمی توان به جنگ تحریم ها رفت چرا که هر روز تحریم کشور برای این دسته از افراد، فرصت دیگری برای فساد و رانت خواری است. هاشمی تختی گفت : دولت باید برخی مدیران ضعیف و بی مسئولیت را در عرصه اقتصادی برکنار کند تا فضا برای حضور چهره ها و نیروهای کاردان و متخصص در عرصه اقتصاد که درد مردم را می فهمند.

وی تاکید کرد: برای مقابله با تحریم ها باید تبعیض از میان برداشته شود و مردم و مسئولان در یک صف برای مقابله با توطئه های دشمنان قرار گیرند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3003
تاریخ :1397/04/11 ساعت 09:39:39
تعداد بازدید: 38
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی