گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3008
تاریخ :1397/04/24 ساعت 09:13:56
تعداد بازدید: 188
ایران طرفدار تعامل سازنده با تمام کشورهاست
email pdf word plus minus reset color
نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت: جمهوری اسلامی ایران طرفدار تعامل سازنده با تمام کشورهای دنیا به جز رژیم صهیونیستی است.

عکس اصلی خبر

به گزارش ایرنا، آیت الله غلامعلی نعیم آبادی در خطبه های نماز جمعه افزود: منطق جمهوری اسلامی ایران زورگویی و تهدید نیست اما از تشر و تهدیدها هم نمی ترسد.

وی ادامه داد: آمریکا اصرار دارد جمهوری اسلامی ایران در عراق، لبنان و سوریه و غزه نباشد این درحالی است که ایران چون طرفدار تعامل سازنده است، دفاع از مظلومان در تمام جهان را وظیفه دینی و شرعی خود می داند.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان ابراز داشت: کسانی خواسته های آمریکایی ها را در جمهوری اسلامی ایران فریاد می زنند ولی این صداها قابل پذیرش نیست، زیرا انتقاد با تخریب و نابود کردن متفاوت است.

آیت الله نعیم آبادی در این رابطه به شعار 'نه غزه و نه لبنان، جانم فدای ایران' از سوی برخی گروه ها اشاره کرد و یادآور شد: برخی از ایرانی ها نیز ناخواسته در خط هدف های آمریکایی ها و رژیم اشغالگر قدس قرار می گیرند و به تخریب ارزش های دینی کشور می پردازند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اطلاع مردم از بحث خمس را ناقص دانست و افزود: تبیین مساله خمس و جایگاه عالمان دینی از تریبون های نماز جمعه تکلیف شرعی است.

امام جمعه بندرعباس از جایگاه عالمان دین به عنوان قلعه محکم اسلام نام برد و اظهار داشت: فقدان عالمان دینی ضربه به مکتب اسلام است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به سالروز تاسیس شورای نگهبان اشاره و خاطرنشان کرد: این نهاد از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون به نظام جمهوری اسلامی ایران خدمت کرده است.

امام جمعه بندرعباس در ادامه به محدودیت تامین برق و آب شرب اشاره کرد و خواستار صرفه جویی در مصرف این منابع شد.

آیت الله نعیم آبادی هم چنین به سالروز تشکیل تامین اجتماعی و بهزیستی اشاره و بر ضرورت برطرف کردن مشکلات افراد تحت پوشش این دو نهاد از سوی مسوولان مربوطه تاکید کرد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3008
تاریخ :1397/04/24 ساعت 09:13:56
تعداد بازدید: 188
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی