گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه:2975
تاریخ :1397/02/22 ساعت 08:53:30
تعداد بازدید: 48
پایان جشنواره منطقهای مد و لباس خلیج فارس، با دو عنوان «سومی» هرمزگانیها
email pdf word plus minus reset color
جشنواره منطقه ای مد و لباس خلیج فارس در آیینی با معرفی برترینها در بوشهر پایان یافت.

عکس اصلی خبر

هیئتداوران این جشنواره از مجموع ٢١ گروه که در سه بخش مانتو اجتماع، مجلسی و لباس مردانه به رقابت پرداختند در بخش مانتو اجتماع گروههای تنها و سوفیا از بوشهر و برقع از هرمزگان را به ترتیب اول تا سوم معرفی کرد. در بخش مانتو مجلسی یاس کبود ١ از بوشهر رتبه اول کسب کرد و گروههای چهارفصل ١ و چهارفصل ٢ از بوشهر نیز بهطور مشترک دوم شدند.

همچنین در این بخش گروه بلوچ دوز از سیستان و بلوچستان و سیریا از بوشهر بهطور مشترک به رتبه سوم دست یافتند و گروه پارسه هرمزگان نیز شایسته تجلیل معرفی شد. هیئتداوران در بخش لباس مردانه انتخابی را برای رتبه اول شایسته ندانست و گروه کارون خوزستان دوم شد و گروههای پروانه خوزستان و یاس کبود 2 از بوشهر به ترتیب حائز رتبه سوم شدند. از برگزیدگان این جشنواره با لوح سپاس، تندیس و هدایای نقدی تقدیر شد. سومین جشنواره منطقهای مد و لباس ایرانی و اسلامی خلیجفارس ١٦ تا ١٨ اردیبهشتماه جاری در کارگاههای رشته طراحی و دوخت دانشکده دخترانه الزهراء بوشهر با حضور استانهای خوزستان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان برگزار شد./ایسنا/


up email pdf word plus minus reset color
گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه: 2975
تاریخ :1397/02/22 ساعت 08:53:30
تعداد بازدید: 48
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی