گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:2960
تاریخ :1397/01/27 ساعت 09:13:46
تعداد بازدید: 87
بخشدار: کشاورزی در بخش مهران زمینه اشتغال 350 نفر را فراهم ساخته است
email pdf word plus minus reset color
بخشدار بخش مهران بندرلنگه با تاكيد بر اينكه كشاورزي از جمله بخش هاي مهم اقتصادي در بخش مهران بشمار می رود، اظهار داشت: در حال حاضر این بخش از لحاظ توليد محصولات کشاورزی رتبه های نخست شهرستان را دارا می باشد.

عکس اصلی خبر

محبوب دریا در گفتگو با خبرنگار ندای هرمزگان، بخش اعظم زمین های زیرکشت این منطقه را در روستای پدل ذکر کرد و گفت:600 هكتار از زمین های روستای پدل زير كشت محصولات کشاورزی قرار دارد و چندین کشت گلخانه ای نیز در این روستا فعال و در مرحله تولید می باشند .

وی همچنین اضافه کرد، بیشتر تولیدات کشاورزان در این منطقه گوجه فرنگی، فلفل، دلمه، بادمجان، پیاز، سیر ، خرما ، هندوانه ، انواع سبزیجات و کدو می باشد و در این حوزه محصولات خوبی به بهره برداری می رسد و زمینه اشتغال حداقل 350 نفر را بصورت مستقیم در یکسال زراعی فراهم ساخته است .

بخشدار مهران در پایان خواستار حمایت جدی دولت از کشاورزان شد و یادآوری کرد، دولت می تواند با خرید محصولات از کشاورزان، موجب دلگرمی و رونق بیشتر تولید محصولات آنها و تشویق آنان به تولید بیشتر شود .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 2960
تاریخ :1397/01/27 ساعت 09:13:46
تعداد بازدید: 87
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی