گروه: شهرستان
شماره روزنامه:2979
تاریخ :1397/02/27 ساعت 09:22:42
تعداد بازدید: 34
برگزاری اولین جلسه شورای اداری بهزیستی استان هرمزگان
email pdf word plus minus reset color
اولین جلسه شورای اداری بهزیستی استان هرمزگان در سال جاری با حضور سرپرست بهزیستی هرمزگان و معاونین ، روسا و مسئولین ستادی و ادرات بهزیستی شهرستانها در سالن اجتماعات مرکز علمی و کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی برگزار شد.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ غلامحسین رنجبر سرپرست بهزیستی هرمزگان ضمن تقدیر از تلاش کارکنان اداره کل بهزیستی استان هرمزگان در راستای ارائه خدمات مطلوب به جامعه هدف و کسب رتبه های برتر ملی و استانی در سال گذشته ، بهزیستی را سازمانی علمی تخصصی و توانمند معرفی کرد و افزود : لازم است با گسترش تعاملات بین بخشی ، همدلی و هم اندیشی در جهت پیشبرد اهداف سازمان در سال جدید همتی مضاعف نمود .

وی همچنین از روسای ادارات بهزیستی شهرستان ها درخواست کرد نسبت به بروز کردن اطلاعات ، دانش و علم خود در حوزه های تخصصی و دستورالعمل ها و بخشنامه ها اهتمام ورزیده و با حسن تدبیر و سعه صدر ، مسائل و مشکلات کارکنان و مراجعین را بررسی و در جهت رفع این مسائل تمام همت و تلاش خود را به کار گیرند .

تکریم خیرین با حضور مسئولین شهرستان، گسترش ارتباطات برون سازمانی و ایجاد ارتباط سازنده و موثر با فرمانداران و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ، انعقاد تفاهم نامه با دستگاههای همکار ، نظارت دقیق بر فعالیت مراکز و همچنین رعایت قوانین و مقررات اداری از سوی کارکنان از دیگر تاکیدات سرپرست بهزیستی هرمزگان به روسای ادارات بهزیستی شهرستانها بود.

در این جلسه ضمن ارائه عملکرد و طرح مسائل و مشکلات از سوی ادارات بهزیستی شهرستانها ، هریک از معاونین و مسئولین ستادی به ارائه راهکار و پیشنهاد در خصوص موارد مطرح شده پرداختند.

تقدیر از احمد بلوچ رییس بهزیستی شهرستان جاسک به عنوان (( رییس موفق )) از دیگر برنامه های اولین جلسه شورای اداری بهزیستی استان هرمزگان در سال جاری بود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 2979
تاریخ :1397/02/27 ساعت 09:22:42
تعداد بازدید: 34
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی