گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3480
تاریخ :1399/06/24 ساعت 15:41:23
تعداد بازدید: 87
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش هرمزگان: اولویت آموزش دانش آموزان بر تدریس حضوری است
email pdf word plus minus reset color
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش هرمزگان گفت: اجباري براي حضور دانش آموزان در مدارس و کلاس درس نيست ولي اولويت آموزش مبتني بر آموزش حضوري دانش آموزان در سطح مدارس است.

عکس اصلی خبر

به گزارش اداره اطلاع رساني و روابط عمومي آموزش و پرورش استان هرمزگان، محمد قويدل در راستاي بازگشائي و بررسي وضعيت مدارس ناحيه يک و دو بندرعباس در سال تحصيل جديد، با تأکيد بر آموزش حضوري دانش آموزان در سطح مدارس، پيگيري امورات آموزش دانش آموزان و رصد کيفيت انتقال آموزش هاي ارائه شده به دانش آموزان را از سوي مديران و دبيران به صورت مستمر خواستار شد.

وي گفت: اجباري براي حضور دانش آموزان در مدارس و کلاس درس نيست ولي اولويت آموزش مبتني بر آموزش حضوري دانش آموزان در سطح مدارس است چرا که کيفيت آموزش هاي حضوري با رعايت پروتکل هاي بهداشتي بالاتر از آموزش هاي مجازي است.

قويدل تصريح کرد: کليه مدارس نسبت به اموزش هاي تلفيقي برنامه ريزي داشته باشند و اطلاع رساني مطلوبي در خصوص روش هاي متعدد آموزش دروس به دانش آموزان و خانوداه ها را داشته باشند.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش هرمزگان ادامه داد: در حال حاضر مدرسه تلويزيون ايران از شبکه هاي سراسري سيما از قبيل شبکه آموزش ، چهار و قرآن به صورت روزانه تدريس دروس مختلف را دنبال مي کند که دانش آموزان مي توانند ار اين ظرفيت براي فراگيري دروس استفاده نمايند.

قويدل اضافه کرد: ظرفيت شبکه آموزش دانش آموزان ( شاد ) ظرفيت ديگري است که در بحث آموزش هاي مجازي، پوشش تدريس دبيران به صورت آفلاين و آنلاين را انجام مي دهد و  در حال حاضر تدريس تمام دروس از ابتدا تا انتها در اين شبکه بارگذاري شده است.

اين مسئول اظهار داشت: کليه مدارس بايد اطلس دسترسي دانش آموزان خود را در خصوص وسايل ارتباطي از قبيل تبلت، موبايل ، لپ تاپ و هم چنين اينترنت را تهيه کنند تا دانش آموزاني که به هر دليلي به اين موارد دسترسي ندارند، بتوان از ساير راههاي آموزش جايگزين از قبيل تهيه درس نامه و جزوات آموزشي اقدام شود.

قويدل خاطر نشان کرد: بازديد هاي حوزه معاونت آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان به صورت مستمر و مداوم از مدارس ادامه خواهد داشت که مواردي از قبيل رعايت کامل پروتکل هاي بهداشتي ، برنامه هفتگي مدرسه ، برنامه عملياتي سالانه مدرسه ، صورتجلسات شوراي مدرسه و شوراي دبيران، گروه بندي دانش آموزان و اطلاعات دسترسي دانش آموزان به آموزش هاي مجازي مورد ارزيابي قرار خواهد گرفت.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3480
تاریخ :1399/06/24 ساعت 15:41:23
تعداد بازدید: 87
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی