گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه:2975
تاریخ :1397/02/22 ساعت 09:17:42
تعداد بازدید: 48
افتتاح اولین کتابخانه در مدارس بندرعباس با مشارکت کتابخانه مطهری(ره)
email pdf word plus minus reset color
مجید عسگری زاده رییس کمیسیون بودجه و برنامه ریزی شورای شهر بندرعباس از افتتاح کتابخانه مدرسه استثنایی امیدوار واقع در ناحیه 2 با بیش از 1000عنوان کتاب شامل 750 کتاب غیر درسی و 300 کتاب درسی و با مشارکت و همکاری کتابخانه شهید مطهری (ره) بمناسبت هفته معلم خبر داد و با اشاره به اهمیت توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی در بین دانش آموزان اشاره کرده و به دانش آموزان گفت: کتاب کلید یادگیری است شما باید از همین سنین، خود را به مطالعه عادت بدهید و دانایی و توانایی خود را افزایش دهید تا در اداره ی کشور نقش آفرین باشید.

عکس اصلی خبر

محمدرضا قنبرپور

عسگری زاده خاطرنشان کرد: من بدلیل اینکه معلم هستم مشکلات دانش آموزان و قشر فرهنگی رااز نزدیک لمس کرده ام .و متاسفانه اغلب مدارس بندرعباس مشکل نوسازی و سرویس کولرها و حتی خرید جایزه برای دانش آموزان را دارد .وقتی مدیر یک مدرسه دغدغه اصلیش مالی است .چطور می تواند به باقی امور رسیدگی بهینه نماید.

رییس کمیسیون بودجه و برنامه ریزی شورای اسلامی شهربندرعباس در پایان با تشکر از مدیر و معلمان، مدرسه امیدوار گفت:امیدواریم  مدیریت آموزش و پرورش بیش از گذشته به بافت فرسوده مدارس رسیدگی نماید و لااقل امکانی را فراهم نماید که هیچ کلاسی بدون وسایل سرمایشی وجود نداشته باشد.
up email pdf word plus minus reset color
گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه: 2975
تاریخ :1397/02/22 ساعت 09:17:42
تعداد بازدید: 48
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی