گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3059
تاریخ :1397/07/15 ساعت 08:09:39
تعداد بازدید: 82
استاندار در شوراي برنامه ريزي و توسعه استان: دستگاه هاي اجرايي در واگذاري پروژه ها به بخش خصوصي جديت بيشتري داشته باشند
email pdf word plus minus reset color
" واگذاري پروژه هاي عمراني به بخش خصوصي و مردم يكي از رويكردهاي جدي دولت است، دستگاه هاي اجرايي استان هرمزگان بايد در اين خصوص جديت عمل بيشتري داشته باشند".

عکس اصلی خبر

محمدرضا قنبرپور

دکتر فریدون همتی در نشست شوراي برنامه ريزي و توسعه استان هرمزگان با بيان اينكه واگذاري پروژه هاي عمراني به بخش خصوصي و مردم يكي از رويكردهاي جدي دولت است، عنوان كرد: دستگاه هاي اجرايي استان هرمزگان بايد در اين خصوص جديت عمل بيشتري داشته باشند، همچنین خواستار جديت عمل بيشتر دستگاه هاي اجرايي هرمزگان در واگذاري پروژه ها به بخش خصوصي شد

وي ادامه داد: تمامي دستگاه ها بايد از طريق رسانه ها پروژه هاي خود و همچنين مشوق هاي در نظر گرفته شده براي واگذاري آنها را معرفي كنند.

استاندار هرمزگان افزود: معاونت عمراني استانداري هرمزگان و سازمان مديريت و برنامه ريزي استان بايد به سرعت و طي يك هفته آينده، سهم هركدام از دستگاه ها از پروژه هاي قابل واگذاري را مشخص و اعلام كنند و پس از آن دستگاه ها بايد به طور جدي پيگير واگذاري اين پروژه ها به بخش خصوصي باشند.

همتي تصريح كرد: از دستگاه هاي نظارتي استان مي خواهم تا با حساسيت ويژه اي اجراي اين مصوبه مهم براي واگذاري پروژه ها را تحت نظارت قرار دهند و دستگاه هاي كم كار در اين خصوص بايد پاسخگو بوده و به تخلفات اداري معرفي شوند.

وي با اشاره به در پيش بودن تنظيم بودجه سال آينده كشور، بيان داشت: دستگاه هاي استان بايد از هم اكنون طرح ها و پروژه هاي مد نظر خود را اعلام كنند تا در تنظيم بودجه لحاظ شوند.

استاندار هرمزگان خواستار نقش آفريني بيشتر بنگاه هاي اقتصادي هرمزگان در عرصه ايفاي مسئوليت هاي اجتماعي شد و اظهار داشت: در اين راستا و به مناسبت چهلمين سال پيروزي انقلاب اسلامي، برنامه اي براي احداث 40 مدرسه با مشاركت صنايع بزرگ و بنگاه هاي اقتصادي فعال در هرمزگان تنظيم و توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت استان به آنها ابلاغ شود تا اين مدارس با كمك اين بنگاه ها در هرمزگان ساخته شوند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3059
تاریخ :1397/07/15 ساعت 08:09:39
تعداد بازدید: 82
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی