گروه: حوادث
شماره روزنامه:3042
تاریخ :1397/06/20 ساعت 09:45:26
تعداد بازدید: 125
قاتلان ماموران انتظامي را بزودي دستگير مي کنيم حال سربازان مجروح ، مطلوب است
email pdf word plus minus reset color
فرماندهي نيروي انتظامي استان هرمزگان با تأکيد بر اينکه در اسرع وقت به دستگيري اشرار و عوامل شهادت دو تن از کارکنان نيروي انتظامي استان هرمزگان، اقدام ميکنيم، گفت: افتخار ميکنيم در نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران خدمت ميکنيم و در اين مسير از هيچ تلاشي فروگذاري نخواهيم کرد.

عکس اصلی خبر

به گزارش ايسنا، ديروز مراسم تشييع پيکر مطهر دو تن از مأموران انتظامي، ستوان سوم «خليل محمودي» 38 ساله و استوار دوم «احمد جزيني» 28 ساله که در عمليات درگيري با اشرار در شهرستان ميناب به درجه رفيع شهادت نائل شدند، در بندرعباس آغاز شد.

در اين مراسم استاندار هرمزگان، نمايندگان استان هرمزگان در مجلس شوراي اسلامي، فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان و ساير مسئولين دستگاه هاي اجرايي و مردم استان هرمزگان حضور دارند.

سردار عزيزاله ملکي در حاشيه اين مراسم افزود: ساعت 21 هفدهم شهريورماه گشت انتظامي پاسگاه سرني در حال گشت در حوزه استحفاظي خود بود که به يک دستگاه وانت مشکوک شده و اين وانت را مورد تعقيب قرار ميدهد.

وي با بيان اينکه پس از طي کردن مسافتي در حوالي يک روستا خودرو موردنظر متوقف و پيش از پياده شدن افسر گشت، افراد سواري وانت با سلاح گرم به سمت مأمورين نيروي انتظامي اقدام به شليک ميکنند، تصريح کرد: دو تن از کارکنان کادر نيروي انتظامي به درجه رفيع شهادت و دو تن از سربازان مجروح ميشوند.

سردار ملکي اضافه کرد: موضوع را دنبال کرده و در تلاشيم در اسرع وقت نسبت به دستگيري اين اشرار اقدام ميکنيم.

فرماندهي نيروي انتظامي استان هرمزگان اظهار کرد:يقين بدانيد نيروي انتظامي بهعنوان سازماني که همچنان درب شهادت به رويش باز بوده و شهيدان زيادي را تقديم انقلاب اسلامي کرده است، افتخار ميکنيم در اين سازمان خدمت کرده و در اسرع وقت به دستگيري اشرار اقدام کنيم.

سردار ملکي در خصوص آخرين وضعيت سربازان مجروح شده، عنوان کرد: حال سربازان مطلوب و در آخرين عيادتي که داشتيم، خطر رفع شده و بهزودي عمل جراحي انجامشده و سلامتيشان بازخواهد گشت.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: حوادث
شماره روزنامه: 3042
تاریخ :1397/06/20 ساعت 09:45:26
تعداد بازدید: 125
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی