گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2989
تاریخ :1397/03/12 ساعت 09:32:08
تعداد بازدید: 135
محمد آشوری بار دیگرعضو هیئت رئیسه مجلس شد
email pdf word plus minus reset color
نماینده مردم هرمزگان بار دیگر به عضویت هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی درآمد. با حضور ۱۱ ساله مستمر محمد آشوری در هیات رییسه، رکورد بی سابقه ای را در تاریخ مجلس رقم زد.

عکس اصلی خبر

در تاریخ مجلس شورای اسلامی پس از انقلاب، هیچ نمایندهای بجز علی لاریجانی (رئیس مجلس) نتوانسته بیش از ۱۰ سال مستمر به عضویت هیات رئیسه مجلس درآید.

از بین ۱۳ کاندیدای ناظرین (کارپرداز) هیات رییسه مجلس اسدالله عباسی با ۹۶ رای، بهروز نعمتی با ۹۶ رای و محمد آشوری با ۸۹ رای از مجموع ۲۴۱ نماینده حاضر در جایگاه ناظرین هیات رییسه ابقا شدند.

با تعیین ترکیب هیات رییسه مجلس دهم در سال سوم، اعضای هیات رییسه جدید با حضور در جایگاه سوگند یاد کردند.

علی لاریجانی، مسعود پزشکیان، علی مطهری، علیرضا رحیمی، بهروز نعمتی، محمد آشوری، اسدالله عباسی، اکبر رنجبرزاده، علیاصغر یوسفنژاد، احمد امیرآبادی فراهانی، محمدعلی وکیلی و امیرحسین قاضیزاده هاشمی در برابر قرآن سوگند یاد کرده که آییننامه را اجرا نموده و بیطرفی کامل را حفظ کنند.

متنی که اعضای هیات رییسه جدید قرائت کردند، به این شرح است:

«من به عنوان عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در برابر قرآن مجید به خداوند قادر متعال سوگند یاد میکنم که حداکثر توان خود را برای اجرای آییننامه داخلی مجلس شورای اسلامی با مراعات بیطرفی کامل بر انجام وظایف به کار گیرم و از هرگونه اقدام مخالف آییننامه اجتناب نمایم.»


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2989
تاریخ :1397/03/12 ساعت 09:32:08
تعداد بازدید: 135
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی