گروه: حوادث
شماره روزنامه:2885
تاریخ :1396/09/02 ساعت 10:01:59
تعداد بازدید: 98
فرمانده مرزبانی هرمزگان اعلام کرد: هلاکت۲نفر از سوداگران مرگ در درگیری مسلحانه بامرزبانان در هرمزگان
email pdf word plus minus reset color
فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از هلاکت ۲نفر از سوداگران مرگ در درگیری مسلحانه با مرزبانان این استان خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش  مهر، علی اصغر خرم روی گفت: ماموران اداره مبارزه با موادمخدر این فرماندهی پس از کسب خبری مبنی بر ورود یک محموله موادمخدر از طریق دریا به سمت سواحل استان،سریعا جهت بررسی بیشتر موضوع به محل اعزام شدند. خرم روی افزود: ماموران حین گشت زنی در نقطه اعلامی یک فروند شناور تندرو حامل موادمخدر را مشاهده که خدمه شناور قاچاقچیان بلافاصله پس از مشاهده ماموران با تیراندازی به سمت آنان درگیری مسلحانه را آغاز کردند.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان افزود:در این درگیری مسلحانه که در اثر تیراندازی مرزبانان استان منجر به انهدام شناور قاچاقچیان و هلاکت ۲نفر از سوداگران مرگ شد، احدی از مرزبانان استان نیز از ناحیه دست بر اثر اصابت گلوله قاچاقچیان دچار جراحت شده است.

خرم روی در خاتمه با اشاره به اینکه این مرزبان غیور استان جهت مداوا به بیمارستان خاتم الانبیای بندرعباس انتقال شده است،گفت:مقدار تقریبی ۸۰۰ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک نیز همراه با شناور منهدم شده است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: حوادث
شماره روزنامه: 2885
تاریخ :1396/09/02 ساعت 10:01:59
تعداد بازدید: 98
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی