گروه: حوادث
شماره روزنامه:2950
تاریخ :1396/12/14 ساعت 08:52:46
تعداد بازدید: 159
رئیس پلیس امنیت عمومی هرمزگان: عاملان شهادت شهید «احمدی» در بندرعباس دستگیر شد
email pdf word plus minus reset color
رئیس پلیس امنیت عمومی هرمزگان از شناسایی ودستگیری عاملان شهادت ستواندوم «حسین احمدی» خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش  پلیس هرمزگان، علی اصغر عبادی نیک گفت: در پی به شهادت رسیدن ستواندوم «حسین احمدی» از کارکنان ایست و بازرسی شهید میرزایی بندرعباس در سال ۹۳ و متواری شدن عاملان شهادت، شناسایی و دستگیری متهمان به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات فنی و تخصصی مشخص شد متهمان که غیر بومی بودند از آن زمان به دلیل ترس از شناسایی و دستگیری به استان هرمزگان تردد نداشته تا اینکه در ۲۷ بهمن ماه به همراه ۴ تن از همدستانشان برای معامله مواد مخدر با حضور در استان در محوطه کارگاهی در اطراف بندرعباس ساکن شده اند.

رئیس پلیس امنیت عمومی هرمزگان اظهارداشت: مأموران با هماهنگی مقام قضائی به محل اختفاء متهمان اعزام و طی عملیات ضربتی هر ۵ نفر را دستگیر کردند.

این مسئول انتظامی تصریح کرد: متهمان با جو سازی خود را کارگر ساختمانی معرفی و سعی در انحراف ذهن ماموران داشتند که در نهایت ۲ تن از آنان به بزه انتسابی و به شهادت رساندن ستواندوم «حسین احمدی» اعتراف کردند.

عبادی نیک اظهار داشت: متهمان در اعترافات خود اقرار کردند که در زمان به شهادت رساندن شهید احمدی، حامل ۹۸ کیلو مواد مخدر و مقداری کالای قاچاق بودند که به همین خاطر با شهید احمدی درگیر و وی را به شهادت رسانده اند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: حوادث
شماره روزنامه: 2950
تاریخ :1396/12/14 ساعت 08:52:46
تعداد بازدید: 159
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی