گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2914
تاریخ :1396/10/16 ساعت 07:52:45
تعداد بازدید: 76
مردم ایران پشتیبان نظام هستند
email pdf word plus minus reset color
"دل رهبری به شما مردم همیشه در صحنه خوش است و این مردم همیشه پشتیبانی نظام هستند، زیرا برای این انقلاب شهید داده اند"

عکس اصلی خبر

محمدرضا قنبرپور

آیت الله نعیم آبادی در محکومیت حوادث اخیر در جمع مردم بندرعباس ضمن تاکید بر این موضوع گفت:مردم هرمزگان بخاطر رهبر انقلاب به خیابان ها آمدند تا به آشوبگران نشان دهند که قدرت های بزرگ کوچک تر از آن هستند که در عزم انقلاب خللی ایجاد کنند.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان خطاب به سران امریکا، رژیم صهیونیستی و حامیان آنها تصریح کرد: از تاریخ درس بگیرید که چگونه مردم در فتنه 88 به شما سیلی زدند.

آیت الله نعیم آبادی خاطرنشان کرد: مردم ولایت فقیه را جان خود می دانند و شما نمی توانید جان مردم را از آنها بگیرید.

نماینده، ولی فقیه در هرمزگان اضافه کرد: دشمن فکر کرده است اینجا مصر یا تونس است که مردم از نظام متنفر باشند، در حالی که مردم ایران به نظام اسلامی علاقه دارند و می‌بینید که دشمن چهار روز تلاش کرد، اما نتوانست بیش از دویست نفر را به خیابان بکشاند و آن افراد هم که آمدند اعتراف دارند که فریب خورده اند.

وی با بیان اینکه فتنه گران باید خجالت بکشند که از ترامپ دستور گرفتند، اظهار کرد: اینکه برخی ها از رژیم منحوس، خائن و ضد دین رضاشاه در شعارهایشان در اغتشاش ها استفاده کردند، خجالت آور است.

وی خطاب به مسئولان دولتی نیز گفت: مردم مشکلاتی دارند که شما باید اولویت نخست کاری خود را رفع مشکل مادی مردم قرار دهید.  نماینده، ولی فقیه در هرمزگان افزود: برنامه ریزی برای حل مشکلات معیشتی مردم خواسته رهبری و خواسته همه امت حزب الله است.  امام جمعه بندرعباس همجنین از تأمین امنیت مردم استان هرمزگان طی روزهای اخیر از مسئولان و نیرو‌های امنیتی، انتظامی و بسیج قدردانی کرد.  قشر های مختلف مردم بندرعباس در محکومیت حوادث اخیر  با شعار‌هایی همچون"حیدری ام حیدری ام سرباز سید علیم"، "سید علی لب تر کند غسل شهادت می کنیم"، "ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند" و "ای رهبر آزاده آماده ایم آماده" از فتنه گران اعلام انزجار کردند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2914
تاریخ :1396/10/16 ساعت 07:52:45
تعداد بازدید: 76
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی