گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:2958
تاریخ :1397/01/22 ساعت 08:00:12
تعداد بازدید: 30
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان: ۶ هزار و ۹۱ هرمزگانی در سامانه کارورزی مشاغل نام نویسی کردند
email pdf word plus minus reset color
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان از نام نویسی ۶ هزار و ۹۱ هرمزگانی در سامانه کارورزی مشاغل خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان، محمد علی سلیمی با اعلام این خبر افزود: تاکنون ۶ هزار و ۹۱ نفر در سامانه کارورزی مشاغل نام نویسی کردند که هزارو ۸۹۴ نفر واجد شرایط بودند.

وی خاطرنشان کرد: از این تعداد تاکنون ۱هزارو ۸۱ نفر به دستگاه های اجرایی و شرکت های تولیدی و صنعتی معرفی شده اند. سهمیه استان برای پذیرش کارورز سه هزار و نهصد و پانزده نفر است.

سلیمی با بیان اینکه در این طرح فارغ التحصیلان بیکار دانشگاه‌های استان پس از نام نویسی در سایت karvarzi.mcls.gov.ir    می توانند از مزایای آن بهره مند شوند، اظهار کرد: فارغ تحصیلان دانشگاه ها در تمام رشته های تحصیلی درگروه سنی ۲۵ تا ۳۳ سال که دو ماه از نام نویسی آنان در واحدهای کاریابی گذشته باشد می توانند کارورز شوند.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی هرمزگان عنوان کرد: متقاضیان پس از ۴ تا ۶ ماه کارورزی در واحدهای پذیرنده بخش خصوصی از بیمه مسئولیت مدنی بهره مند می شود و پس از آن می توانند در صورت تایید واحد پذیرنده شاغل شوند. سلیمی گفت: واحدهای صنعتی، تولیدی و خدماتی به ازای هر۳نفر شاغل بیمه شده مجاز به پذیرش یک نفر کارورز هستند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 2958
تاریخ :1397/01/22 ساعت 08:00:12
تعداد بازدید: 30
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی