گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3003
تاریخ :1397/04/11 ساعت 09:49:23
تعداد بازدید: 150
دولت زالو صفتان را شناسایی کند
email pdf word plus minus reset color
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: دولت و رئیس جمهور لطفا زالو صفتان را شناسایی کنند چرا که آنها اقتصاد کشور را متزلزل کرده اند.

عکس اصلی خبر

به گزارش ایسنا، منطقه خلیجفارس، آیت الله غلامعلی نعیم آبادی در جمع نمازگزاران بندرعباس، افزود: جامعه ای که همه چیز دارد ولی دین نداشته باشد متزلزل و نابود است و دین اساس همه کارها در جامعه بوده و هر نقصی که در جامعه وجود دارد از کوتاهی در دین است.

خطیب جمعه بندرعباس با بیان اینکه فراگیری علم بر همگان واجب است، تصریح کرد: هیچ دانش و علمی وجود ندارد که دانستنش بر همگان واجب باشد اما همگان باید علم دین را فرا بگیرند.

آیت الله نعیم آبادی نعیم آبادی با اشاره به افتتاح فاز دو پالایشگاه ستاره خلیج فارس، خاطرنشان کرد: روز گذشته فاز دو پالایشگاه ستاره خلیج فارس بندرعباس توسط رئیس جمهور افتتاح شد و باعث افتخار است که روزانه ۱۲ میلیون لیتر تولید می شود و فاز دوم آن تا آخر سال افتتاح می شود و به ۳۶ میلیون لیتر در روز می رسد.

وی اظهار کرد: دولت و رئیس جمهور لطفا زالو صفتان را شناسایی کنند چرا که آنها اقتصاد کشور را متزلزل کرده اند.

خطیب جمعه بندرعباس ادامه داد: دولت مردان لطفا بگوئید مسئول گرانی مسکن، زمین و طلا چه کسانی هستند اگر شما نمی شناسید پاسخ دهید چرا نمی شناسید؟واگر می شناسید و با آنهابرخورد نمی کنید؟

آیت الله نعیم آبادی با بیان اینکه اگر مردم به اندازه نیازشان بخرند دیگر جامعه دچار مشکلات اقتصادی و گرانی نمی شود، خاطرنشان کرد: مردم باید به اندازه نیاز بخرند و از تولید ملی حمایت کنند مانند گاندی که لباس کشورهای بیگانه را نپوشید تا زمانی که تولید ملی خودشان رونق گرفت.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3003
تاریخ :1397/04/11 ساعت 09:49:23
تعداد بازدید: 150
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی