گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3463
تاریخ :1399/06/01 ساعت 10:28:20
تعداد بازدید: 309
هرمزگان نیازمند تحرک بیشتر مدیران است
email pdf word plus minus reset color
استاندار: مدیران باید بصورت شبانه روزی تلاش کنند تا چرخ توسعه استان سرعت بگیرد

عکس اصلی خبر

گروه سیاسی ـ ندای هرمزگان

استاندار هرمزگان پنجشنبه گذشته در یک نشست خبری آنلاین ضمن ارائه گزارشی از پروژه های قابل افتتاح استان در هفته دولت به وضعیت فعلی استان، نحوه تعامل با نمایندگان، تغییر مدیران و... پرداخت .

فریدون همتی با بیان اینکه معاونان بنده بیشترین تلاش را برای توسعه استان انجام می‌دهند، افزود: معاونان من گاهی بیان می‌کنند که کار دستگاه‌های اجرایی را انجام می‌دهند که من به آنها می‌گویم که جز این کار پیش نمی‌رود.وی در عین حال افزود: از برخی دستگاه‌های دولتی انتظار تحرک بیشتری داریم و بایستی با برنامه‌ریزی، تلاش بیشتری از خود نشان دهند.به گفته استاندار هرمزگان، اصلا نباید روحیه خستگی در مدیران استان حاکم شود، آنها باید شبانه روزی و با نشاط تلاش کنند تا چرخ توسعه استان سرعت بگیرد .

وی با اشاره تلویحی به تاثیر عملکرد مدیران در جابجایی آنها، تصریح کرد، تغییر برای کسانی است که مطابق توقعات منطقی نمی‌توانند تلاش کنند. همتی ادامه داد، بنای ما بر ثبات مدیران در استان است از این رو برنامه ای برای تغییر مدیران در استان نداریم مگر اینکه مدیری خودش بخواهد جابجا شود .

وی همچنین به ارتباط استانداری با نمایندگان مجلس اشاره کرد و گفت:  فضای همدلی خوبی میان نمایندگان و استانداری در جریان است که در هیچ استانی این چنین نیست و باید از این روابط صیانت کنیم.up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3463
تاریخ :1399/06/01 ساعت 10:28:20
تعداد بازدید: 309
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی