گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3156
تاریخ :1397/12/20 ساعت 08:43:05
تعداد بازدید: 1193
برگزاري جشنواره ادبيات بومي صداي پاي بهار
email pdf word plus minus reset color
به کوشش انجمن ادبي دبيرستان دخترانه نمونه صفارزاده جشنواره ادبيات بومي(صداي پاي بهار) در اين دبيرستان برگزار شد. اين جشنواره با شعرخواني استاد راشد انصاري از شاعران طنزپرداز و خوب کشورمان و قصه گويي خانم عفت تفضلي رتبه برتر جشنواره بين المللي قصه گويي کشور همراه بود که بسيار مورد استقبال دانش آموزان و دبيران قرار گرفت.

عکس اصلی خبر

از برنامه هاي جنبي اين جشنواره مي توان به برگزاري نمايشگاه صنايع دستي،غذاهاي بومي و محلي، اجراي نمادين مراسم حنابندان، سرودهاي بومي و محلي، ضرب المثل ها و خوانش متون ادبي توسط دانش آموزان اشاره کرد. افاضل دبير جشنواره صداي پاي بهار، هدف از برگزاري اين جشنواره را آشنايي بهتر دانش آموزان با فرهنگ و آداب و رسوم مناطق مختلف کشور، ايجاد روحيه نشاط و شادابي در دانش آموزان در آستانه بهار طبيعت و افزايش روحيه همکاري وکارگروهي در آنها دانست و اظهار اميدواري کرد که با حمايت بيشتر از سوي اداره آموزش و پرورش و مديريت آموزشگاه در آينده شاهد کارهاي بهتر و بزرگتري از سوي انجمن ادبي آموزشگاه باشيم.

در پايان جا دارد از تلاش و کوشش مديريت محترم آموزشگاه سرکارخانم صفت زاده وکادر محترمشان و خانم راضيه افاضل دبير ادبيات دبيرستان نمونه صفارزاده سپاسگزاري نماييم.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3156
تاریخ :1397/12/20 ساعت 08:43:05
تعداد بازدید: 1193
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی