گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3158
تاریخ :1397/12/22 ساعت 09:04:18
تعداد بازدید: 1512
وضعيت فعلي جزيره هرمز ساماندهي مي شود
email pdf word plus minus reset color
سرپرست فرمانداري بندرعباس با بيان اينکه آئيننامه ملواني ظرفيت مناسبي است تا اهالي جزيره هرمز در بازارچه هاي ملواني فعاليت کنند و وضعيت معيشتي خود را بهبود بخشند، تصريح کرد: با کمک شهرداري ساماندهي جابجايي گردشگران در جزيره هرمز بايد تا قبل از عيد تسريع يابد تا در ايام نوروز به مشکل خاصي برنخوريم.

عکس اصلی خبر

به گزارش ايسنا، عزيزاله کناري در جمع مردم جزيره هرمز اظهار کرد: براي مسئولان هيچ شاني جز خدمتگزاري براي مردم نيست و مسئولان بايد با تمام ظرفيت و توان و امکانات و برنامهريزي مناسب در جهت پيگيري مطالبات مردم و رفع مسائل و مشکلات جزيره هرمز تلاش کنند.

نماينده عالي دولت در شهرستان بندرعباس با اشاره به اينكه خدمت به مردم افتخار است، افزود: چه افتخاري بهتر از اينکه خادم مردم باشيم و رضاي الهي را در پيش داشته باشيم لذا مسئولان بايد با عزم و اراده جدي و نيل به اهداف نظام مقدس جمهوري اسلامي نهايت تلاش خود را در انجام امور مردم بکار گيرند.

وي در ادامه با توجه به ارائه مسائل و مشکلات مطرحشده توسط اهالي جزيره، عنوان کرد: به دنبال آن هستيم تا وضعيت موجود در جزيره را ساماندهي کنيم و بستري فراهمسازيم تا گردشگران بيشتري به جزيره بيايند و در نتيجه باعث رونق اقتصادي مردم شود.

کناري با بيان اينکه جزيره هرمز پتانسيل بالايي براي جذب گردشگر دارد و بايد از اين ظرفيت استفاده لازم را برد، اظهار کرد: آئيننامه ملواني ظرفيت مناسبي است تا اهالي جزيره هرمز در بازارچههاي ملواني فعاليت کنند و وضعيت معيشتي خود را بهبود بخشند.

سرپرست فرمانداري بندرعباس در پايان تصريح کرد: در جزيره هرمز موتورسيکلتهاي سهچرخ جابجايي گردشگران را بر عهدهدارند که لازم است تعاوني مربوطه با کمک شهرداري ساماندهي آنها را تا قبل از عيد انجام دهد تا در ايام نوروز به مشکل خاصي برنخوريم.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3158
تاریخ :1397/12/22 ساعت 09:04:18
تعداد بازدید: 1512
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی