گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3005
تاریخ :1397/04/16 ساعت 11:06:23
تعداد بازدید: 109
دوچرخه سواران هرمزگانی قهرمان مسابقات لیگ بانوان کشور
email pdf word plus minus reset color
رقابت های دوچرخه سواری لیگ بانوان کشور برگزار شد و در روز نخست مسابقات در بخش جاده يك مدال برنز سهم استان هرمزگان گردید.

عکس اصلی خبر


محمد قره گزلو – ندای هرمزگان

قابل ذکر است ، در رده سنی بزرگسالان و در بخش استقامت جاده مينا الهى از استان هرمزگان بر سکوی سوم این دوره از مسابقات ایستاد و مدال برنز را گردن آویز خود کرد ضمن این که دوچرخه سوارانی از شهرستان های خراسان رضوى و اردبيل به ترتیب عناوین اول و دوم را به خود اختصاص دادند همچنین دررده سنى جوانان نيز ليلا صادقى از هرمزگان در جايگاه چهارم ايستاد .
قابل ذکر است ، مرحله نخست مسابقات لیگ دوچرخه سواری بانوان در بخش استقامت و تايم تريل جاده به ميزبانى اردبيل در حال برگزاريست.

بر پایه این گزارش ، مسابقات دوچرخه سواری لیگ بانوان کشور در مجموع بخش جاده و پیست با کسب عنوان قهرمانى تیم هرمزگان در اردبیل به پایان رسید.

در روز پایانى این پیکارها مینا الهى و فاطمه فیضى از هرمزگان در رده سنى بزرگسالان و در بخش تایم تریل جاده به ترتیب عناوین چهارم و پنجم را از آن خود کردند ضمن این که در گروه سنى جوانان نیز لیلا صادقى از هرمزگان در استقامت و تایم تریل جاده به دو مقام چهارمى قناعت کرد.

شایان گفتن است ، در مجموع تیمى پیست و جاده تیم هرمزگان با کسب 3 مدال طلا ، 4 نقره و 3 برنز براى سومین سال متوالی قهرمانی این مسابقات را به خود اختصاص داد ضمن این که تیم دوچرخه سواری قزوین دوم شد و تهران نیز به مقام سومی بسنده کرد. .

گفتنی است ، تیم دوچرخه سواری استان هرمزگان با نفراتى از جمله  مينا الهى،  فاطمه فيضى ، آتوسا عباسى ، ليلا صادقى و به مربيگرى ليلا قيصرى در این مسابقات شرکت كرده است ضمنا مرحله نخست مسابقات لیگ دوچرخه سواری بانوان کشور در بخش پیست و جاده با شرکت ١٤ تیم برگزار شد.up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3005
تاریخ :1397/04/16 ساعت 11:06:23
تعداد بازدید: 109
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی