گروه: شهرستان
شماره روزنامه:3482
تاریخ :1399/06/26 ساعت 10:02:49
تعداد بازدید: 130
مدير آموزش و پرورش بستك: ایجاد فضای سالم و امن بهداشتی در آموزش حضوري دانش آموزان امري ضروري است
email pdf word plus minus reset color
مدير آموزش و پرورش شهرستان بستك با اشاره به اولويت قرار دادن آموزش حضوري، گفت: ایجاد فضای سالم و امن بهداشتی در آموزش حضوري دانش آموزان امري ضروري است.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومي آموزش و پرورش بستك، غلامحسين عابري در نشستي خبري در خصوص بازگشايي مدارس و اولويت آموزش حضوري دانش آموزان، افزود: با توجه به دغددغه اولياء مبني بر وجود بيماري و شيوع آن بين دانش آموزان، ما در مدارس با رعايت كليه پروتكل هاي بهداشتي و حفظ فاصله گذاري اجتماعي اين آرامش خاطر را به خانواده ها داده ايم كه از تمامي امكانات و ظرفيت ها جهت سلامتي همكاران و دانش آموزان استفاده نموده ايم.مدير آموزش و پرورش شهرستان بستك با تأكيد بر آموزش حضوری با حفظ فاصله گذاري اجتماعي، اضافه كرد: اين مديريت تمام تلاش خود را در رعايت مسائل بهداشتی، ضدعفوني و گندزدايي مرتب مدارس بكار بسته تا دغدغه والدین نسبت به حضور دانش آموزان در مدارس کم شود.

اين مقام مسئول تصريح كرد: با آغاز سال تحصيلي جديد از 15 شهريور ماه، مديران مدارس دانش آموزان خود را بصورت گروه بندي در روزهاي زوج و فرد و چرخشی کلاس هاي خود را با رعايت فاصله گذاري ايمن و رعايت نكات بهداشتي برگزار مي كنند .

وي افزود: با توجه به شرايط حساس كنوني و اهميت حفظ سلامتي همكاران و دانش آموزان در مدارس، آموزش حضوری برای دانش آموزان ابتدایی ۵ زنگ ۲۵ الی ۳۵ دقیقه ای با ساعت تفریح ۱۰ دقیقه ای و متوسطه سه زنگ ۳۵ دقیقه ای با ساعت تفریح 10 دقیقه ای در نظر گرفته شده است .

عابري گفت: مديران مدارس با اولويت قرار دادن آموزش حضوري و ایجاد فضای سالم و امن بهداشتی براي دانش آموزان مي توانند بخشي از آموزش دانش آموزان را بصورت غيرحضوري در بستر شبكه شاد مهيا نمايند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 3482
تاریخ :1399/06/26 ساعت 10:02:49
تعداد بازدید: 130
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی