گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2980
تاریخ :1397/03/01 ساعت 08:57:21
تعداد بازدید: 128
مردم ایران تا آزادی فلسطین از آنها حمایت خواهند کرد
email pdf word plus minus reset color
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان مقاومت و استقامت در برابر رژیم صهیونیستی را تنها راه آزادی فلسطین دانست و گفت: مردم ایران تا آزادی فلسطین از آنها حمایت خواهند کرد.

عکس اصلی خبر

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، آیتالله غلامعلی نعیمآبادی در جمع نمازگزاران بندرعباس، افزود: رمضان ماه خداست، دراین ماه تغییرات زیادی در انسان ایجاد میشود که این تغییر باید در راستای کاهش نفسانیات باشد.

وی افزود: فلسفه روزه تقوا بوده، تقوا هم یعنی انجام واجبات و ترک محرمات و دارای دو بعد مثبت و منفی است که باید برای تقویت مثبتها و کاهش منفیها تلاش کنیم.

امام جمعه بندرعباس با اشاره به روز ملی جمعیت گفت: فرزندآوری پدیدهای مبارک است و خداوند روزیدهنده بوده و این فرزندان پشتیبان شما در زمان حیات و بعد از مرگ از کارهای خیر آنان بهره میبرید، افزایش جمعیت کشور سبب پویایی و بالندگی شده و جمعیت هر کشور جزیی از سرمایه آن محسوب میشود.

آیتالله نعیمآبادی با اشاره به برنامهریزیهای جامع برای رشد اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور متناسب با سیاستهای جمعیتی بر لزوم فرهنگسازی برای افزایش جمعیت تاکید کرد.

امام جمعه بندرعباس  با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با فرهنگیان تاکید کرد: تنها راه شکستن شاخ آمریکا مقاومت بوده و ترامپ فردی دیوانه، غول بیابانی و بیعقیده است و آمریکا تا زمانی که چنین سیاستی دارد با دزدی به حیات خود ادامه میدهد.

 آیتالله نعیمآبادی همچنین با اشاره به روز مقاومت افزود: آمریکا و اسراییل بر تعهدات خود پایبند نبوده و باید در برابر آنها با صلابت ایستاد.

امام جمعه بندرعباس مقاومت و استقامت در برابر رژیم صهیونیستی را تنها راه آزادی فلسطین دانست و گفت: مردم ایران تا آزادی فلسطین از آنها حمایت خواهند کرد.

وی با تاکید بر این که جنایتکاران به هیچ اصولی معتقد نبوده گفت: آمریکا برای ما همیشه آمریکا بوده و با تجاوزو زورگویی بشریت را به ستوه آورده تا زمانی که راه و روش این ابرقدرت همین باشد ما هم مواضعمان در برابر این استکبار زورگو شفاف و مشخص است.

خطیب جمعه بندرعباس گفت: بیرون راندن متجاوزان تنها با نبرد و شعارهای کوبنده صورت میگیرد و ما دو راه در برابر آمریکا بیشتر نداریم؛ اول نبرد تا پیروزی و دوم سردادن شعارهای مرگ برآمریکا، مرگ براسرائیل و مرگ برانگلیس و فرانسه تا به هدف متعالی خود برسیم.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2980
تاریخ :1397/03/01 ساعت 08:57:21
تعداد بازدید: 128
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی