گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3016
تاریخ :1397/05/06 ساعت 09:42:56
تعداد بازدید: 172
همه بايد وظيفه خود را بشناسند و دفاع از منافع ملي را در اولويت بدانند
email pdf word plus minus reset color
نماينده عالي دولت در استان هرمزگان گفت: همكاري دستگاه هاي خارج از قوه مجريه براي پيشبرد سياست هاي دولت در استان هرمزگان در حد اعلا قرار دارد.

عکس اصلی خبر

دکتر فريدون همتي در نشست گفتگوي سياسي با احزاب و فعالين سياسي استان هرمزگان با بيان اينكه ما به عنوان مسئولان يك نظام و دولت مردمي بايد تلاش كنيم ارتباط تنگاتنگي با اقشار مختلف مردم داشته باشيم، عنوان كرد: برگزاري چنين نشست هايي براي ايجاد ارتباط بيشتر با اقشار مختلف مردم در دستور كار قرار دارد و قطعا جلسه با نخبگان و افراد موثر در جامعه براي ما تاثيرگذار است.

وي با بيان اينكه دولت برخواسته از راي اكثريت ملت است، افزود: دكتر روحاني رئيس جمهوري به پشتوانه حمايت هاي مقام معظم رهبري و ملت ايران، مواضع جمهوري اسلامي ايران را قاطعانه در قلب اروپا مطرح كرد.

استاندار هرمزگان ادامه داد: امروز تكيه رئيس جمهوري و دولت بر پشتيباني 80 ميليون ايراني است و دولت سياست هاي خود را در جهت مصالح تمامي مردم ايران تنظيم مي كند.

همتي با بيان اينكه در دولت يازدهم تلاش به جا و دقيقي براي رسيدن به توافق هسته اي يا برجام انجام شد، تصريح كرد: امروز شاهد هستيم كه همه خروج آمريكا از برجام را مورد سرزنش قرار داده و تنها رژيم صهيونيستي و عربستان سعودي هستند كه با آمريكا همراه بوده اند و در مقابل، كشورهاي دنيا و جامعه بين المللي با ايران همراه بوده و پايبندي ايران به تعهدات در توافق هسته اي را تحسين كرده اند.

وي با بيان اينكه امروز ملت ايران در جنگ اقتصادي در برابر دشمن ايستاده است، خاطرنشان كرد: در چنين مقطع حساسي بايد دفاع از منافع ملي را در اولويت بدانيم و دولت در اين شرايط خاص بيشتر به حمايت اقشار مختلف مردم و نخبگان نياز دارد.

نماينده عالي دولت در استان هرمزگان اضافه كرد: در اين شرايط هركس بايد وظيفه خود را بشناسد و به آن عمل كند و نخبگان و افراد موثر بايد آگاه سازي جامعه را به عنوان يك اصل مهم مد نظر قرار دهند.

همتي در بخش ديگري از سخنان خود با تاكيد بر اينكه همكاري دستگاه هاي خارج از قوه مجريه براي پيشبرد سياست هاي دولت در استان هرمزگان در حد اعلا قرار دارد، بيان داشت: خوشبختانه نمايندگان مجلس، سپاه، ارتش، ائمه جمعه و ديگر نهادها در كنار مجموعه مديريت دولت در استان هرمزگان قرار دارند تا سياست ها به خوبي اجرايي شوند.

وي گفت: اهداف مجموعه دولت و نمايندگان استان در مجلس شوراي اسلامي نيز كاملا منطبق و در راستاي توسعه استان هرمزگان است و در اين راستا تعامل و هماهنگي دو طرف نيز بسيار مهم است.

استاندار هرمزگان افزود: همه بايد تلاش كنيم تا فضاي وحدت و همدلي در هرمزگان تقويت شود تا گام هاي مفيد و موثري در استان برداريم و در اين مدت نيز آرامش و تعامل ميان مديريت عالي استان و نمايندگان مردم در مجلس وجود داشته و همه علاقه مند به كار و تلاش براي توسعه استان هستيم. همتي اظهار داشت: براي تغييرات مديريتي نيز در هر مجموعه اي كه نياز به ترميم در جهت بهبود روند كار وجود داشته باشد، ورود مي كنيم و تغيير انجام مي شود و در انتصابات نيز ملاك ما شايسته سالاري است و تمام تلاش خود را انجام خواهيم داد تا از نيروهاي خوب استفاده شود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3016
تاریخ :1397/05/06 ساعت 09:42:56
تعداد بازدید: 172
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی