گروه: اجتماعی
شماره روزنامه:3061
تاریخ :1397/07/17 ساعت 09:01:00
تعداد بازدید: 23
مخالفت مجمع تشخیص با ایجاد منطقه آزاد جاسک و ۷ شهر دیگر
email pdf word plus minus reset color
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: مجمع تشخیص مصلحت نظام در نامه‌ای به شورای نگهبان ایجاد ۸ منطقه آزاد و ویژه اقتصادی را مغایر با سیاست‌های کلی نظام اعلام کرده است.

عکس اصلی خبر

گروه اجتماعی ـ ندای هرمزگان

علی اکبر کریمی در خصوص جلسه امروز کمیسیون اقتصادی گفت: در جلسه امروز کلیات طرح مالیات بر عایدی سرمایه مورد بررسی قرار گرفت اما رای گیری انجام نشد زیرا کمیسیون دارای نصاب اعضا برای رای گیری نبود .
نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امروز جلسه‌ای با آقایان مصباحی مقدم و دانش جعفری دو نفر از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام در مورد لایحه ایجاد ۸ منطقه آزاد تجاری و مناطق ویژه اقتصادی داشتیم. این لایحه در صحن مجلس تصویب و به شورای نگهبان ارسال شده بود .
عضو کمیسیون اقتصاد اظهار داشت: شورای نگهبان نظریه‌ای را از سوی کمیسیون نظارت مجمع تشخیص به کمیسیون اقتصادی ارائه داده است که بر اساس این نظریه مجمع تشخیص مفاد لایحه ایجاد ۸ منطقه آزاد و ویژه تجاری را مغایر سیاست‌های کلی نظام اعلام کرده است. در راستای ایجاد همکاری این جلسه برگزار شد .
قابل ذکر است تا قبل از مخالفت مجمع مصلحت نظام ، مجلس نیز چند بار با آزاد شدن این مناطق مخالفت کرده بود اما در آخرین بررسی که چند ماه قبل صورت گرفت مجلس با آزاد شدن این مناطق از جمله جاسک موافقت کرد./ ندای هرمزگان


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اجتماعی
شماره روزنامه: 3061
تاریخ :1397/07/17 ساعت 09:01:00
تعداد بازدید: 23
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی