گروه: ورزشی
شماره روزنامه:3074
تاریخ :1397/08/09 ساعت 09:34:21
تعداد بازدید: 93
رييس هيئت تکواندو استان هرمزگان انتخاب شد
email pdf word plus minus reset color
مجمع انتخاباتي هيئت تکواندو استان هرمزگان به رياست سيدمحمدپولادگر رئيس فدراسيون تکواندو کشور و با حضور امياري مديرکل ورزش و جوانان استان و ساير اعضاء در سالن اجتماعات اداره کل برگزارگرديد.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومي اداره کل ورزش وجوانان هرمزگان : محمود رضا امياري مديرکل ورزش و جوانان هرمزگان اظهارداشت: طي اين سالها ورزش تکواندو در هرمزگان بسيار خوب عمل کرده است تيم خوبي را براي هدايت هيئت تکواندو انتخاب کنيد و من نيز در کنار شما هستم.

ويافزود : رياست فدراسيون تکواندو نگاه ويژهاي به هرمزگان دارد و اگر ما بتوانيم اتفاقات خوبي را در اين استان رقم بزنيم ميتوانيم ارتقاي ورزش تکواندو را شاهد باشيم ضمن اين که بحث ورزش بانوان بايد در دستور کار هيئت تکواندو قرار گيرد و در نهايت ارتقاي اين رشته ورزشي در هرمزگان را در فصل جديد شاهد باشيم.  ورزش تکواندو يکي از ورزش هاي پرطرفدار و المپيکي مي باشد و از همه هيئت هاي استان خواسته ام صادقانه براي توسعه و ارتقاي ورزش استان کار و تلاش کنند.

مديرکل ورزش و جوانان گفت : ما حامي و پشتيبان هيئت هاي ورزشي هستيم و اميدواريم با شناسايي استعدادها و ظرفيت ها در استان و شهرستان ها و روستاها شاهد مفقيت هاي رشته هاي مختلف ورزشي باشيم.

در ادامه سيد محمد پولادگر رئيس فدراسيون ضمن تبريک به رئيس هيئت جديد و تشکر از حضور اعضا اظهار داشت: حضور در اين نشست فرصت بسيار خوبي بود و از اينکه تکواندو در هرمزگان داراي بستر خوبي است خرسندم و اميدوارم ورزشکاران هرمزگاني بتوانند رتبههاي خوبي را در عرصههاي مختلف رقمبزنند. سيد محمد پولادگر افزود: مسووليت کنوني هيئت تکواندو هرمزگان به دلايل مختلف سنگين است و فرصت عمل خيلي بيشتر از فرصت حرف است که اميدواريم رضايتمندي ورزشکاران در اين راه را به همراه داشته باشيد.

وي اضافه کرد : ورزشکاران هرمزگان بسيار مستعد هستند و افرادي که در اين گرماي طاقتفرسا به فعاليت ميپردازند از صبر و انگيزه بيشتري برخوردارند و زماني که براي حضور آنان در ميادين مختلف تلاشي صورت نميگيرد باعث نابودي استعدادهاي آنها ميشود. رئيس فدراسيون در ادامه گفت : بايد همراه با رئيس جديد هيئت تلاش کنيم و افراد مستعد که شايستگي دارند را به تيمهاي ملي راهي نماييم ضمنا هرسال به دنبال حضور ورزشکاران از استانهاي مختلف در تيم ملي بودهايم و معتقديم هيچ چيز به غير از عدم تلاش سد راه افراد به رسيدن به تيم ملي نيست. اين مقام مسوول عنوان کرد : اعتقادم اين است که افراد را از مناطق محروم براي ورزش تکواندو پيدا کنيم زيرا اين افراد سختيکشيده هستند و از صبر بالايي برخوردارند و ميتوانند در اين رشته دوام بيشتري بياورند. پولادگر در پايان گفت: همدل و همراه هم باشيد تا ورزش تکواندو در هرمزگان پيشرفت کند و از پتانسيلهاي موجود در استان هرمزگان حمايت کنيد تا شاهد افتخارآفرينيهاي آنان در ميادين بزرگ باشيم. سپس کانديداها گزارشي از برنامه هاي خود را به حاظرين ارائه دادند. در ادامه بين دو نفر از کانديدا محسن مينا و فريدآل معزز راي گيري انجام شد و محسن مينا 12 راي و فريد آل معزز 3راي را کسب نمودند که محسن مينا با کسب 12راي بمدت 4سال بعنوان رئيس هيئت تکواندو استان انتخاب شد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: ورزشی
شماره روزنامه: 3074
تاریخ :1397/08/09 ساعت 09:34:21
تعداد بازدید: 93
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی