گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه:2974
تاریخ :1397/02/19 ساعت 09:05:40
تعداد بازدید: 53
نخستین کنسرت موسیقی در میناب برگزار شد
email pdf word plus minus reset color
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، رضا اوژند گفت : نخستین کنسرت موسیقی به مناسبت اعیاد شعبانیه و ایجاد شور و نشاط اجتماعی بین مردم جامعه خصوصا جوانان با حضور خواننده جوان استان عارف شاکری اجرا و مورد استقبال مردم خصوصا قشر جوان قرار گرفت.

عکس اصلی خبر

وی افزود : استفاده از توان و ظرفیت هنرمندان برای تولید برنامه های فرهنگی هنری و جذب جوانان به مراکز فرهنگی برای پر کردن اوقات فراغت آنان از دغدغه های این اداره است و باور ما بر این است هر چه جوانان با مراکز فرهنگی و فعالیت های هنری بیشتر آشنا و مانوس بشوند و ساعات بیکاری و فراغت خود را در این مراکز سپری نمایند قطعا در کاهش آسیب های اجتماعی جامعه تاثیرگذار خواهد بود. رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میناب عنوان کرد : یکی از شاخصه های خوب مردم میناب در این است که هنر و تئاتر را می فهمند ، درک می کنند و درباره آن اظهار نظر می کنند و این جای بسی خوشحالی است و به خاطر همین مسائل است که استقبال خوبی از برنامه های هنری که سالن فرهنگسرای شهید بهشتی که محل اجرای برنامه های فرهنگی و هنری است همیشه مملو از دوست داران هنرهای نمایشی و موسیقی و ادبی است.اوژند ابراز داشت : شهرستان میناب با وجود اجرای برنامه های متنوع در طول سال نیازمند داشتن یک سالن خوب و در شان مردم و هنرمندان می باشد و انتظار می رود مسئولان مساعدت کنند برای تکمیل و بهره برداری از مجتمع نیمه کاره میناب واقع در بلوار آل احمد ، تا هنرمندان و مردم عزیز در محیطی مناسب تر از هنرنمایی هنرمندان بهرمند شوند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: فرهنگ و ادب
شماره روزنامه: 2974
تاریخ :1397/02/19 ساعت 09:05:40
تعداد بازدید: 53
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی