گروه: شهرستان
شماره روزنامه:2918
تاریخ :1396/10/20 ساعت 08:28:38
تعداد بازدید: 32
3 هزار متر مربع از راضی ملی در شهرستان بندرعباس رفع تصرف شد
email pdf word plus minus reset color
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بندرعباس از رفع تصرف 3 هزار متر مربع از اراضی ملی به ارزش ریالی یک میلیارد و 500 میلیون ریال خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش پایگاه منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان؛ امین ضیایی گفت: در راستای حفظ و استیفای حقوق دولت و انفال و در اجرای دستور قضایی دادیار محترم شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بندرعباس پاسگاه حفاظت منابع طبیعی این شهرستان با همکاری فرماندهی یگان حفاظت استان و واحد حقوقی این اداره و با حضور مامورین پاسگاه انتظامی تازیان،در منطقه محمد آباد موفق به بازگردانی  مساحت 3000 متر مربع از اراضی ملی به انفال شدند.

وی با بیان اینکه اراضی ملی بدون مجوز توسط افراد سودجو تصرف شده بود گفت: با ارائه مستندات لازم مبنی بر ملی‌بودن این اراضی، رفع تصرف و به انفال بازگردانده شد.

ضیایی خاطرنشان کرد: نیروهای پاسگاه حفاظت منابع طبیعی این شهرستان  قاطعانه با متخلفان و افراد سودجو برخورد خواهد کرد و در اجرای احکام قضائی بدون فوت وقت عمل خواهد کرد.

وی  گفت :پاسگاه حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری  به صورت شبانه روزی آماده دریافت هرگونه اخبار در مورد تخریب و تصرف و آتش سوزی از طریق شماره تلفن1504می باشد


up email pdf word plus minus reset color
گروه: شهرستان
شماره روزنامه: 2918
تاریخ :1396/10/20 ساعت 08:28:38
تعداد بازدید: 32
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی