گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3021
تاریخ :1397/05/15 ساعت 09:43:51
تعداد بازدید: 183
نقد منصفانه موجب پيشرفت در کارها مي شود
email pdf word plus minus reset color
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري هرمزگان گفت: نقد منصفانه موجب پيشرفت در کارها و اداره کشور مي شود و ما نيز به عنوان مديران و مسئولان پست هاي سياسي بايد نقدها را با ملايمت و خوشرويي بپذيريم.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومي استانداري هرمزگان، بهروز اکرمي در مراسم تکريم و معارفه مديران کل دفتر سياسي، انتخابات و تقسيمات کشوري و اداره کل پدافند غيرعامل استانداري هرمزگان، با بيان اينکه جايگاه دفتر سياسي در مجموعه استانداري بسيار ممتاز و حساس است، عنوان کرد: جايگاه دفتر سياسي در مجموعه استانداري هم در بعد رسيدگي به مسائل مربوط به تقسيمات کشوري و هم  تحليل در مورد مسائل مختلف جامعه بسيار ممتاز و حساس است.

وي اضافه کرد: دفتر سياسي در بعد سياسي جايگاه بسيار حساسي دارد و مجري برگزاري انتخابات است.

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري هرمزگان تصريح کرد: تبيين سياست هاي عمومي دولت براي مردم از وظايف حوزه سياسي است و مديرکل جديد دفتر سياسي از نخبگان سياسي استان است و احاطه کامل به مسائل استان دارد.

وي با اشاره به حوزه پدافند غيرعامل نيز گفت: پدافند غيرعامل تا حدودي براي مردم ناملموس بوده که در اولين قدم تبيين ضرورت پدافند غيرعامل در مواقع ضروري براي اقشار مختلف جامعه الزامي است.

اکرمي اضافه کرد: گستره عملکردي پدافند غيرعامل  بسيار وسيع بوده که با توجه به انتخاب مديرکل جديد اين مجموعه که از مديران دلسوز و با تجربه است اميدواريم شاهد ارتقا روز افزون در اين عرصه باشيم.

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري هرمزگان خاطرنشان کرد: نقد منصفانه موجب پيشرفت در کارها و اداره کشور مي شود و ما نيز به عنوان مديران و مسئولان پست هاي سياسي بايد نقدها را با ملايمت و خوشرويي بپذيريم.

در پايان اين مراسم از زحمات ابراهيم فرهادي نيا مديرکل سابق سياسي، انتخابات و تقسيمات کشوري و رضا پوربابايي سرپرست سابق اداره کل پدافند غيرعامل استانداري هرمزگان قدرداني و احمد نفيسي به عنوان مديرکل جديد سياسي، انتخابات و تقسيمات کشوري استانداري هرمزگان و محسن زينلي تختي به عنوان مديرکل جديد پدافند غيرعامل استانداري هرمزگان معرفي شدند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3021
تاریخ :1397/05/15 ساعت 09:43:51
تعداد بازدید: 183
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی