گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2973
تاریخ :1397/02/17 ساعت 09:08:40
تعداد بازدید: 138
نقلهای شبکه های مجازی عمدتا باطل است
email pdf word plus minus reset color
نماینده ولی فقیه در هرمزگان با بیان اینه نقلهای شبکه های مجازی عمدتا باطل است، گفت: کسی که علمای صادق را به دروغ گویی متهم کند خودش دروغگو است.

عکس اصلی خبر

به گزارش  نمایندگی ولی فقیه در هرمزگان، آیتالله غلامعلی نعیمآبادی در جمع نمازگزاران بندرعباس، با گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت الله مطهری و روز معلم، افزود: احترام به معلم سفارس دین اسلام است و در کلاس درسی اسلامی است که حرمت معلم حفظ شود. سقوط فرهنگ یک جامعه زمانی است که علم معلم و عالم در آن جامعه جایگاهی نداشته باشد.

امام جمعه بندرعباس با اشاره به درپیش بودن بزرگداشت شیخ صدوق و شیخ کلینی، این دو شخصیت را از مفاخر بزرگ حوزه های علمیه دانست که اگر نبودند حوزه های علمیه ای هم وجود نداشت.

آیت الله نعیم آبادی جایگاه حوزه های علمیه را بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود: امثال کلینی ها و صدوق ها بودند که حوزه ها را حفظ کردند. دشمنان به جهت شناخت از این جایگاه ارزشمند است که به حوزه های علمیه حمله کردند چون
می دانند حوزه محل رشد اندیشه های امثال کلینی ها و
صدوق ها است.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان اظهار کرد: کسی که می گوید حوزه علمیه نمی خواهیم برای این است که تبلیغات منفی کتاب های انجیل و دنیای مسیحت او را گمراه کرده است.

آیت الله نعیم آبادی هم چنین به درپیش بودن روز بیماری های خاص و صعب العلاج اشاره کرد و ادامه داد: دولت نمی تواند همه مخارج این دسته از بیماران را بپردازد لذا در این شهر که نه افراد پولدار و نه فقیر کم نیست، ثروتمندان باید با دارایی خود دست این بیماران را بگیرند.

وی یاد آور شد: استان هرمزگان که از آن به عنوان پایتخت اقتصادی یاد می شود و با وجود این همه ثروت نباید مردم آن دچار فقر و مشکلات درمانی متعدد باشند.

وی در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: نقلهای شبکه های مجازی عمدتا باطل است غرض های شخصی و گروهی در آن است و نقل های سالم محدود است. بافنده خبر باید خبرش مورد قبول باشد و شنونده خود نیز باید عاقل باشد، اگر خبر مطمئن و از عالم راستگویی بشنویم باید پذیرفت. کسی که علمای صادق را به دروغ گویی متهم کند خودش دروغگو است.

وی با اشاره به اینکه تمدن غرب همه چیز را از بین برده و دیگر حرمت علما محفوظ نیست، ادامه داد: جامعه باید جایگاه معلم را بشناسد و تکریم کند چرا که پرچم دار فرهنگ جامعه هستند. اگر علم بزرگترین فضیلت است عالم نیز باید بالاترین جایگاه را داشته باشد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2973
تاریخ :1397/02/17 ساعت 09:08:40
تعداد بازدید: 138
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی